Експрес-кредит

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Експрес-кредит: що це і як оформити? 

Кожен напевно потрапляв у ситуацію, коли відбувається щось, що вимагає грошових коштів. Якщо проблема може трохи почекати, можна дочекатися зарплати, соціальних виплат, знайти підробіток або позичити гроші у близьких. Але що робити, коли фінансова допомога потрібна зараз і немає альтернативних джерел доходу? 

Багато хто звертається до банківських установ, але процедура оформлення кредиту там досить тривала і складна. Простіше і вигідніше звернутися в МФО, де мікропозики оформляються швидко. Наша компанія Просто Кредит пропонує отримати експрес-кредит відразу на картку за лічені хвилини. 

Про експрес-кредити 

Перед тим, як оформляти позику-експрес, слід розібратися з тим, що це таке. Це вид кредитування, за якого клієнт отримує можливість взяти в борг невелику суму грошей на короткий термін. Це дає змогу розв’язати будь-які свої проблеми, як, наприклад, лікування, купівля одягу для дітей або зимових речей, придбання дрібної побутової техніки та багато іншого. 

Розмір позики може бути різним. Наша компанія пропонує кредити від 500 до 5000 грн. Якщо ж ви користуватиметеся сервісом на регулярній основі, у вас не буде проблем з погашенням мікропозик, розмір кредиту може бути збільшений до 8000 грн. 

Переваги отримання мікропозик 

Щоб взяти експрес-кредит онлайн, потрібно мати лише трохи вільного часу, телефон і основні документи. Такий вид кредитування має низку переваг:

 • Вам не потрібен поручитель, довідка про доходи;
 • Навіть нові клієнти отримують схвалення за кредитом дуже швидко. Дані перевіряють скорингові сервіси – не потрібно збирати додаткові документи, писати заяву. Уся інформація про вас і вашу кредитну історію підтягується автоматично, а тому немає потреби доводити свою платоспроможність;
 • Сервіс працює цілодобово – ви можете отримати експрес-позику тоді, коли матимете гостру потребу в грошах. Це може бути навіть нічний час – у житті можуть відбуватися непередбачувані обставини, які вимагають негайного вирішення;
 • Прозорі умови. З ними ви можете ознайомитися на сайті;
 • Ви можете витратити кошти на свій розсуд. На навчання, купівлю одягу або побутової техніки, на ремонт машини або будинку – можна вирішити будь-які проблеми;
 • Ви можете поліпшити свою кредитну історію, якщо будете регулярно брати навіть мінімальні експрес-позики в нас. 

Відсоткову ставку за кредитом ви можете розрахувати на сайті на калькуляторі. Відразу слід визначитися із сумою, яка вам потрібна. Точно оцініть свою платоспроможність – якщо ви берете гроші в борг до зарплати, ви можете оформити кредит на цей термін, щоб у результаті його без проблем погасити. 

Щоб не потрапити в боргову яму, слід закрити всі свої старі кредити перед тим, як у нас оформляти новий. На нашому сервісі взяти одночасно дві мікропозики не вийде, а тому грамотно розподіляйте свої фінанси і оцінюйте свою платоспроможність. 

Як оформити експрес-кредит?

Отримати експрес-мікропозику може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. У вас має бути паспорт та ідентифікаційний код. Також ви повинні мати цивільну дієздатність, щоб повною мірою виконувати свої обов’язково з кредитування. 

Щоб отримати експрес-позику на банківську карту, вам потрібно:

 • Зареєструватися на сайті. Потрібно придумати логін і пароль;
 • На сайті зайти в свій особистий кабінет і вказати всі свої дані, а також дані своїх документів, що засвідчують особу;
 • Необхідно вказати і номер телефону. На нього будуть приходити різні смс-повідомлення для підтвердження проведення тих чи інших операцій на сайті, про отримання або погашення позик та інша корисна інформація;
 • Слід вказати і дані своєї банківської картки. Вона обов’язково має бути активною та оформленою саме на вас. В іншому випадку вам можуть відмовити в отриманні позики;
 • Визначитися з розміром кредиту і термінами, коли ви зможете в повному обсязі погасити борг. 

Потім оформляється онлайн-заявка на експрес-кредит. Нові клієнти повинні деякий час почекати, поки сервіс перевірить усі дані. Якщо ж нашими послугами користуватися регулярно, гроші надходитимуть на ваш рахунок за лічені хвилини. 

Погашати кредит можна різними способами. Інтернет-банкінг, у відділенні банку, у своєму особистому кабінеті – ви можете вибрати той варіант, який вам підходить найбільше. Ви можете погашати кредити раніше терміну без додаткових штрафів, а відсоток буде нараховано лише на фактичний період користування грошима. 

Якщо з якоїсь причини ви не можете своєчасно погасити борг, слід зв’язатися з нашими менеджерами. У нас діє послуга пролонгації, тобто перенесення термінів внесення платежів. У будь-якому випадку, наші фахівці запропонують різні варіанти вирішення проблеми, що склалася.