Кредит без довідки про доходи

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Банки, щоб підтвердити платоспроможність клієнта, зазвичай вимагають довідку про доходи. Таким чином клієнт доводить, що зможе щомісяця виплачувати певну суму за кредитом. Але чи можна отримати кредит без довідки про доходи?

Що таке кредит без довідки про доходи?

Коли потрібні грошові кошти, а позичити ні в кого, можна звернутися в компанію “Просто Кредит”. Тут є така послуга, як кредит на карту без довідки про доходи. Не завжди клієнт може надати такий документ, оскільки, наприклад, не має постійного місця роботи або отримує гроші “в конверті”.

Є інші способи перевірити платоспроможність людини – сервіс зробить це автоматично, а тому довго чекати на онлайн позику без довідок не доведеться. Кошти будуть одразу перераховані на картку, коли інформація про клієнта пройде перевірку.

У таких випадках може зіграти вирішальну роль кредитна історія – якщо у клієнта вона ідеальна, кредит без довідок може бути виданий. Однак часто суми можуть бути мінімальними – так компанія себе убезпечить, але й клієнта не залишить без необхідних коштів.

Як отримати кредит без підтвердження доходу?

Отримати кредит без довідки про доходи насправді дуже просто. Достатньо лише мати основні документи, банківську картку та номер телефону.

Документи та вимоги

Для оформлення кредиту потрібні такі документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • банківська картка.

Компанія не вимагатиме додаткових довідок, що важливо, коли гроші потрібні терміново. До того ж усе оформляється онлайн, що дуже зручно – не потрібно шукати відділення і чекати робочого часу. Сервіс перевірить дані, і якщо клієнт не є злісним неплатником (у нього немає заборгованостей і серйозних прострочень, немає безлічі відкритих кредитів в інших компаніях), кредит без довідок буде видано.

Процес подання заявки

Щоб оформити кредит без підтвердження доходу, необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті компанії “Просто Кредит”;
 2. Потрібно заповнити анкету, де важливо правильно вказати всі свої дані, а також дані документів;
 3. Вказати банківську картку, на яку і будуть перераховані кошти;
 4. Залишити заявку.

Нові клієнти можуть розраховувати на невеликі суми кредиту, але якщо сервісом користуватися регулярно, вам будуть доступні більші кредити на більш тривалі терміни.

Не варто переживати, якщо кредитна історія неідеальна. Якщо брати маленькі позики і вчасно їх погашати, історія поліпшуватиметься. У підсумку ви зможете стати надійним клієнтом для компанії, і вам будуть доступні нові послуги та переваги.

Переваги та особливості кредитування в Просто Кредит

У житті часто трапляються ситуації, коли сталася непередбачувана ситуація, а грошей немає. Можна взяти кредит у банку, але це насправді займе дуже багато часу – потрібно зібрати документи, дочекатися схвалення кредитування.

Але є і зручніший варіант – це оформити онлайн кредит на картку. Причому вам буде потрібно мінімум документів і трохи вільного часу. МФО “Просто Кредит” пропонує різні варіанти для вирішення фінансових проблем.

Гнучкість і доступність

Онлайн кредитування доступне практично кожному жителю України. Головне, щоб клієнт досяг повноліття, мав документи, що підтверджують особу і банківську картку, яка оформлена на нього.

Є різні варіанти кредитування – ви можете вибрати ту суму, яка вам потрібна, а також терміни виплати боргу. Щоб розрахувати відсоток за кредитом, досить знайти на сайті калькулятор – у нього потрібно ввести суму кредиту і терміни, за які ви зобов’язуєтеся його погасити. Сервіс сам розрахує відсоток, який вам теж потрібно буде виплатити.

На що можна витратити кредитні кошти?

На сервісі не можна оформити кредити на купівлю нерухомості або машини – тут доступні невеликі суми для вирішення побутових проблем. На що ж можна витратити кошти? Усе залежить від ситуації, з якою ви зіткнулися:

 • вихід з ладу побутової техніки. Суми кредиту якраз буде достатньо, щоб купити новий чайник або пральну машинку – це ті речі, без яких складно обходитися;
 • проблеми зі здоров’ям. Часто трапляється так, що захворів зуб або потрібна невелика операція – гроші можна витратити на поліпшення свого стану;
 • купівля речей. Сьогодні зимові речі коштують дорого і можна взяти невелику суму, щоб купити собі або близьким куртки, светри, і багато іншого. Маленькі діти потребують ще більшої кількості речей, які коштують недешево;
 • оплата курсів. Освіта коштує недешево, але вкладання в неї – це розумні інвестиції;
 • малий бізнес потребує реклами, закупівлі товару або матеріалів у невеликих кількостях. Розміру мікропозики якраз буде достатньо для оплати таких потреб, і багато іншого. 

Мікропозики – це можливість тут і зараз вирішити різні фінансові питання і проблеми.