Кредит без дзвінків

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Кредитом називають гроші, отримані в борг у фінансовій установі, такій як банк або мікрофінансова організація. Умови отримання позики в них можуть відрізнятися. Якщо потрібен кредит без дзвінків і довідок про доходи, звертатися варто у фінансові компанії.

МФО і ФК видають споживчі мікрокредити – позики на невеликі суми, максимальний термін повернення яких становить 90 днів (якщо вибрати менший період, щоденна процентна ставка буде нижчою).

Для чого можуть телефонувати під час оформлення кредиту?

Під час оформлення позики онлайн клієнту не потрібно кудись ходити або телефонувати (хіба що для уточнення якихось деталей можна зв’язатися з представниками компанії, що надає кредит).

Чи можуть позичальнику зателефонувати представники компанії-кредитора? Так, якщо йдеться про банк. У клієнта, який бажає оформити нову позику, можуть бути заборгованості, про погашення яких йому і нагадуватимуть у телефонному режимі. Друга причина дзвінків – пропозиція скористатися якимось новим банківським продуктом.

Якщо ж звертатися до фінансової компанії або МФО, можна отримати кредит онлайн без дзвінків у будь-який час доби – всі необхідні дії здійснюються через інтернет.

Переваги кредитів без дзвінків

Будь-яка позика дає змогу швидко розв’язати фінансові труднощі, що виникли, і одна з переваг її отримання в сучасних реаліях – можливість все оформити дистанційно. Не всім людям хочеться спілкуватися телефоном або наживо з кредитними фахівцями, тому отримання кредиту онлайн для них ідеальний варіант.

Щоб отримати кредит на картку без дзвінків у мікрофінансовій організації, під час першого звернення потрібно буде витратити менше години, а під час повторного – кілька хвилин. Доступність послуги – ще одна її перевага.

Швидке схвалення

Щоб отримати схвалення на видачу кредитних грошей у банку, потрібно чекати кілька днів, а то й тижнів, що не кожному позичальнику зручно. У такій фінансовій установі повинні ретельно перевірити всю інформацію про клієнта, його кредитну історію, оцінити платоспроможність тощо.

У випадку з фінансовими компаніями, які видають мікрокредити, все відбувається простіше і швидше. Отримати у них схвалення на отримання позики можна за кілька хвилин після подання заявки через сайт. А якщо для позичальника це не перше звернення і вся необхідна інформація вже є, то кредит без дзвінків буде схвалено за секунди.

Простота отримання грошей

За грошима не потрібно нікуди ходити – вони надходять на банківську картку, номер якої вказують під час оформлення заявки. Отримати їх можна в будь-який час дня і ночі, оскільки послуга доступна онлайн цілодобово і без вихідних.

Користуватися кредитними коштами можна відразу ж після того, як вони надійшли на карту. При цьому ніхто не буде перевіряти або контролювати, на які цілі витрачено ці гроші.

Як отримати кредит без дзвінків?

Якщо вам терміново потрібно отримати кредит без дзвінків, ви можете звернутися в компанію “Просто Кредит” і зареєструватися на її сайті, щоб мати можливість оформляти позику в будь-який зручний для себе час.

Процедура проста і займає кілька хвилин, але при першому зверненні часу потрібно трохи більше.

Оформити заявку

Щоб оформити заявку й отримати кредит онлайн на картку без дзвінків, необхідно спочатку зареєструватися на сайті компанії. Другий крок – заповнення анкети. У ній має бути вказана така інформація:

  • паспортні дані;
  • ідентифікаційний код;
  • номер банківської картки (української);
  • телефонний номер одного з операторів стільникового зв’язку України;
  • адреса електронної пошти.

На сайті є кредитний калькулятор, де потрібно вказувати суму кредиту і термін повернення. Там же можна побачити, якою буде кредитна ставка і загальна сума для погашення.

Отримати схвалення кредиту

Одним з етапів на шляху до отримання позики є верифікація клієнта за допомогою BankID. Система аналізує інформацію про нього, зокрема й кредитну історію, після чого потенційний позичальник отримує відповідь.

Ще одна перевага роботи МФО в тому, що отримати схвалення кредиту може навіть той, у кого погана кредитна історія, ба більше, її можна виправити. Для цього достатньо взяти позику на невелику суму і погасити її вчасно, а краще – раніше зазначеного терміну.

Отримати гроші

Коли схвалення отримано, залишається тільки прочитати договір, який приходить в електронному вигляді, і підписати його, якщо умови влаштовують. Як підпис використовується текст із повідомлення, отриманого на телефон.

Гроші надійдуть на картку через кілька секунд після підписання договору, після чого їх уже можна використовувати.

Повторно оформлюючи кредит на картку без дзвінків, досить тільки вказати суму позики і термін погашення, а решта даних уже будуть у системі.

“Просто Кредит” – ваш надійний фінансовий помічник.