Кредит без офіційного працевлаштування

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Фінанси відіграють велику роль у житті кожної людини. Але не завжди стабільна робота і регулярний дохід гарантують отримання банківського кредиту. Велику роль відіграє кредитна історія, яка може стати вирішальним фактором у схваленні кредитування. 

В умовах економічної нестабільності все більше з’являється фрілансерів, які працюють за контрактом. А для банків важливо, щоб людина мала стабільний дохід. Що ж робити, коли немає офіційного працевлаштування?

Наша компанія Просто Кредит пропонує оформити кредит без офіційного працевлаштування. Процедура максимально проста і гроші відразу надійдуть на ваш рахунок. 

Позики без офіційного працевлаштування: чим зручні?

Взяти кредит онлайн без офіційного працевлаштування – це зручна і вигідна послуга, якою може скористатися кожен. Ви отримаєте фінансову підтримку тоді, коли будете її потребувати. І при цьому вам не потрібно збирати документи, чекати схвалення заявки, мати ідеальну кредитну історію. 

Така послуга допоможе студентам, самозайнятим, а також тим, хто тимчасово не працює, оперативно розв’язувати свої фінансові проблеми, здійснювати термінові покупки для сім’ї, дому, рідних. Завдяки гнучким умовам, мінімальним вимогам і швидкому схваленню такі мікропозики стають привабливим і доступним рішенням для багатьох людей. 

Як правильно оформити кредит без працевлаштування?

Щоб отримати кредит без зазначення місця роботи, кожен клієнт повинен:

  • Ознайомитися з інформацією про кредитування на нашому сайті. Ви маєте знати, як отримати позику, яку інформацію потрібно про себе вказати, які документи надати. Також важливо враховувати і способи погашення боргу;
  • Зареєструватися на сайті. Сервіс працює цілодобово, а тому отримати кредит можна навіть у нічний час – це дуже зручно, якщо щось у вас сталося в нічний час, коли звичайні банки точно не працюють;
  • Слід визначитися із сумою. Новим клієнтам доступні кредити від 500 до 5000 грн. Якщо ви будете й надалі користуватися нашим сервісом, вам будуть доступні позики в розмірі до 8000 грн;
  • Визначитися з термінами погашення боргу. Слід оцінити свою платоспроможність. Якщо ви хочете оформити позику до зарплати, ви зможете з легкістю погасити її, як отримаєте виплати. Якщо ж ви тимчасово безробітний, слід визначити для себе альтернативні джерела доходу, щоб повною мірою виконати всі умови щодо кредитування. 

Після цього можна оформляти і залишати заявку на сайті. Уся ваша інформація, яку ви вказуєте в анкеті, перевірятиметься скоринговою програмою автоматично – не потрібно чекати робочого часу, щоб отримати позику без офіційної роботи. Для нових клієнтів уся процедура займе певний час, а ось постійні зможуть отримувати гроші одразу на свою картку за лічені хвилини. 

Як отримати кредит, якщо працюєш неофіційно?

Щоб отримати кредит у нашій організації, слід дотримуватися таких важливих моментів:

  • Ви маєте бути громадянином України;
  • Необхідно надати інформацію свого паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Буде потрібна і банківська карта. Вона має бути активною та оформленою саме на вас. При цьому не має значення, який саме банк вас обслуговує;
  • Слід також мати доступ до інтернету і мобільний телефон. Усе оформлення мікропозики проводиться онлайн – це дуже зручно. Вам не потрібно шукати відділення, чекати робочого часу – оформляти позики можна навіть вночі. На телефон вам будуть приходити смс-повідомлення для підтвердження різних операцій на сайті, а також різні повідомлення;
  • Не потрібен поручитель, довідка про доходи.

Для нашої компанії кредитна історія не відіграє великої ролі. Якщо клієнт – завзятий неплатник, йому може бути відмовлено в кредитуванні. Але якщо у вас з якихось інших причин історія не ідеальна, ви все одно можете розраховувати на отримання мікропозики. Суми будуть мінімальними, як і терміни їх повернення, але якщо ви будете нашими послугами користуватися на регулярній основі, в майбутньому ви зможете не тільки брати великі позики, а й кредитна історія ваша буде поліпшуватися. А тому важливо регулярно брати мікропозики і не порушувати умови за договором.

Кредит при неофіційному працевлаштуванні: вирішення термінових проблем тут і зараз

Не варто переживати, що вам не видадуть кредит, якщо ви працюєте неофіційно або взагалі тимчасово не працюєте. Якщо правильно розподілити свої фінанси, продумати план дій, можна сміливо оформляти мікропозику на нашому сайті.

Вам необхідні лише основні документи і трохи вільного часу. Гроші відразу перераховуються на картку, яка оформлена на вас. При цьому немає жорстких вимог до кредитної історії, що важливо для багатьох. Якщо вам потрібна термінова фінансова підтримка, ви завжди можете розраховувати на нашу компанію.