Кредит без поручителів

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Як отримати кредит без поручителя?

Серед позичальників дедалі більшою популярністю користується така послуга, як кредит без поручителів. Цей тип кредитування дає змогу отримати необхідну суму грошей на свою картку за лічені хвилини, і водночас без необхідності залучати третіх осіб до цієї процедури. Це зручно для тих, хто не може знайти поручителя або не хоче обтяжувати рідних фінансовими зобов’язаннями.

Наша компанія Просто Кредит пропонує прості та лояльні умови для оформлення мікропозик. Ви можете самі вибирати розмір кредиту, терміни погашення боргу. Позики без поручителів – це швидко, зручно і вигідно.

Кредит онлайн без поручителів: особливості

У чому ж переваги та особливості кредитів без поручителів? Насамперед, це значно економить час клієнтів. Крім того, що не потрібно шукати людину, яка візьме на себе певні фінансові зобов’язання, вам також не доведеться збирати документи, шукати відділення, чекати схвалення заявки. На все це може йти дуже багато часу – це не варіант для тих випадків, коли потрібна невелика сума для вирішення термінової проблеми.

Кредит на картку без поручителя має й інші переваги:

 • Вам потрібна довідка про доходи. Цей варіант актуальний, коли ви працюєте неофіційно або тимчасово не маєте постійного доходу;
 • Позика оформляється онлайн – це зручно, адже не потрібно навіть виходити з дому;
 • Гроші ви отримуєте одразу на банківську карту і можете ними розпоряджатися на власний розсуд;
 • Сервіс працює цілодобово. Мало того, що ви все робите у своєму гаджеті онлайн, так і кошти можна отримати навіть у нічний час. Дані перевіряються скоринговою програмою автоматично – схвалення прийде у вигляді повідомлення у вашому особистому кабінеті. А сам кредит надійде на картку за лічені секунди.
 • Кредитна історія для оформлення кредиту у нас теж не відіграє великої ролі. Не варто переживати, якщо вона у вас неідеальна – ви все одно можете розраховувати на отримання мікропозики, хоч і невеликого розміру. Якщо ж ви регулярно користуватиметеся нашим сервісом, вам будуть доступні й більші суми на довші періоди, і історія почне поліпшуватися.

Гроші без довідок і поручителів: умови оформлення кредиту

Щоб отримати мікропозику, ви маєте виконати низку умов:

 • Вам має бути від 18 до 65 років;
 • Ви маєте бути громадянином України;
 • Вам буде потрібно надати дані свого паспорта та ідентифікаційного коду;
 • У вас має бути банківська картка. Не підійде неактивний варіант, який оформлений на когось із ваших близьких – у такому разі ви отримаєте відмову в кредитуванні;
 • Потрібен гаджет із доступом до інтернету. Оформити позику можна на смартфоні, планшеті, комп’ютері.

Нові клієнти повинні зареєструватися на сайті, придумавши логін і пароль. Також необхідно в спеціальному розділі вказати всі свої дані і дані своїх документів, зокрема й банківської картки.

Потім можна визначатися із сумою кредиту. Спочатку вам будуть доступні мінімальні розміри мікропозик (певну роль кредитна історія тут теж зіграє – якщо вона погана, ви зможете отримати тільки 500 грн). Якщо ви користуватиметеся сервісом регулярно, надалі максимальна сума за кредитом зросте з 5000 до 8000 грн.

Гроші в кредит без поручителів ви отримаєте на певний період – до 30 днів. При цьому ви самі визначаєте ці терміни. Важливо переконатися в тому, що за цей час ви точно зможете знайти джерело доходу і погасити борг.

Переваги оформлення кредиту в Просто Кредит 

Ми пропонуємо максимально вигідні умови кредитування:

 • У нас все прозоро і законно. Немає прихованих умов, штрафів, відсотків;
 • Процентну ставку можна самостійно розрахувати на сайті на спеціальному калькуляторі. Вам потрібно вказати розмір позики, який ви бажаєте отримати, і терміни, за які ви точно повернете борг. Програма моментально розрахує відсоток, який вам також потрібно повернути;
 • У нас можна погашати кредити раніше термінів, прописаних у договорі. При цьому відсоткова ставка буде нарахована тільки на фактичний період використання коштів, що дуже вигідно для вас;
 • Якщо ви з якоїсь причини не маєте можливості своєчасно внести оплату за кредитом, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і попросити підключити послугу пролонгації. Таким чином можна продовжити терміни погашення мікропозики без нарахування штрафів.

Якщо вам терміново потрібні гроші, ми надамо вам фінансову підтримку. Ми пропонуємо оформити мікропозику без поручителя на гнучких і прозорих умовах. У порівнянні з традиційними банками розгляд заявки і перерахування грошей займає всього кілька хвилин. Перед оформленням слід ознайомитися з нашими умовами, визначитися з розміром кредиту і термінами його погашення. З будь-яких питань ви можете звертатися до наших фахівців.