Кредит без відвідування банку

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок кредиту до 30 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Sun, 21/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Для сучасних людей важливі зручність і новітні технології. Саме тому наш світ уже зовсім не той, що був недавно. Сьогодні багато чого можна знайти в інтернеті – не потрібно навіть виходити з дому. Можна замовити їжу додому або купити одяг, поспілкуватися зі своїм лікарем, замовити різноманітні довідки чи документи. 

Це ж стосується й оформлення кредитів. Щоб отримати його в банку, необхідно дочекатися робочого часу, що не завжди зручно, адже потрібно ще й збирати документи, чекати схвалення заявки. І часто це не вихід, коли проблема потребує негайного вирішення. 

Але наша компанія Просто Кредит пропонує зручну альтернативу – у нас можна отримати кредит на карту онлайн без відвідування банку. У нас максимально прості умови та вимоги, а гроші одразу надійдуть на вашу банківську картку. Отриману мікропозику можна витратити на свій розсуд. 

Зручність отримання кредиту без відвідування банку 

Щоб отримати кредит без відвідування банку, достатньо мати доступ до інтернету і трохи вільного часу, а також гаджет – оформляти можна на телефоні, планшеті, комп’ютері. Це зручно, коли немає можливості виконати всі банківські умови або коли фінансову проблему потрібно вирішити в максимально короткі терміни. 

Наш сервіс працює цілодобово – це ще одна перевага взяти кредит без візиту в банк у нас. Інформація про клієнтів перевіряється автоматично скоринговою програмою – вам потрібно лише вказати дані певних документів і банківської картки. 

У нас немає суворих вимог до кредитної історії, а також не потрібен поручитель, довідка про доходи. Ви не витрачатимете час на збір додаткових документів, очікування схвалення заявки – все робиться дуже легко і швидко. 

Як оформити кредит без відвідування банку?

Щоб отримати позику без відвідування банку, слід насамперед вивчити всю корисну інформацію на нашому сайті. У нас можна взяти позику без відвідування банку в розмірі від 500 до 5000 грн. Якщо ви будете брати кредити постійно, сума буде збільшена до 8000 грн. 

Позика онлайн оформляється досить швидко:

  • Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті, придумавши логін і пароль;
  • Необхідно зайти на сайті у свій особистий кабінет і заповнити всі пункти в анкеті. Вам потрібно вказати дані про себе, про свої документи і банківську картку. Остання має бути оформлена саме на вас, а також вона має бути активною – це важливі вимоги, які не можна порушувати;
  • Потрібно визначитися з тим, яку саме суму ви хочете взяти. Звичайно ж, вона повинна покрити ваші термінові витрати, але враховувати потрібно і свою платоспроможність. Якщо ви берете гроші до зарплати або виплат, ви з легкістю зможете погасити борг. В іншому випадку потрібно мати альтернативні варіанти отримання коштів, щоб повною мірою виконувати свої обов’язки з кредитування;
  • Необхідно визначитися і з термінами погашення боргу за позикою. Кредит без явки в банк можна взяти на термін до 30 днів – оскільки суми невеликі, цього часу достатньо, щоб у повному обсязі повернути борг організації.

Онлайн заявка на кредит без відвідування банку розглядається протягом кількох секунд. При цьому ваші дані перевіряє скорингова програма автоматично – не потрібно чекати днями, поки фахівці все переглянуть і звірять. Після того як заявку буде схвалено, у своєму особистому кабінеті ви можете побачити про це повідомлення. При цьому самі гроші на картку будуть після цього перераховані миттєво. 

Особливості погашення кредиту 

Після того, як ви отримаєте кредит без явки в банк, ви можете його витратити на будь-які свої потреби. Однак не варто забувати про те, що ви його маєте погасити в прописані в договорі терміни. Зробити це можна різними способами:

  • Через інтернет-банкінг;
  • Через банківські термінали;
  • У відділенні банку;
  • У своєму особистому кабінеті на сайті. 

Якщо з якоїсь причини ви не можете своєчасно внести оплату, не варто затягувати – краще відразу звернутися до наших фахівців. Вам може бути запропонована така послуга, як пролонгація, тобто перенесення термінів погашення боргу. Це зручно, якщо у вас виникли будь-які проблеми і ви не хочете, щоб на вас було накладено штраф. 

Також у нас можна погасити кредит раніше термінів без штрафів і додаткових відсотків. Ба більше, відсотки за кредитом розраховуються тільки на фактичні строки його використання – тобто ви заплатите відсоткову ставку до того дня, коли ви його погасите.

Хто може отримати кредит? 

Клієнт нашої компанії повинен бути громадянином України, і мати паспорт нашої країни. Послуга доступна всім, хто досяг повноліття, і до 65 років. А тому ми видаємо мікропозики студентам, пенсіонерам, жінкам у декретній відпустці – всім, хто потребує термінової фінансової підтримки. 

Щоб отримати позику, потрібні лише основні документи, доступ до інтернету і банківська картка – і будь-які ваші проблеми будуть тут же вирішені.