Кредит без застави

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Позика без застави займає набагато менше часу при оформленні, ніж звичайне кредитування. Це особливо важливо в разі несподіваних фінансових ситуацій, коли потрібне негайне їх вирішення.

А тому наша компанія пропонує таку послугу кожному, хто потребує грошових коштів тут і зараз. Вам не доведеться збирати додаткові документи, не потрібен поручитель і застава. Процедура займе всього кілька хвилин і ви отримаєте кошти на свою карту.

Переваги кредиту без застави в Простокредит

Беззаставний кредит має низку переваг, які й роблять його таким популярним серед громадян України. Багато хто вже оцінив всі його плюси і користуються нашим сервісом на регулярній основі.

Доступність для всіх

Кредитування без застави має одну головну перевагу – воно доступне буквально кожному. Вам не доведеться надавати цінні речі, щоб отримати кошти. До того ж сума невелика, а тому й багатьох інших додаткових документів, які часто вимагають банки, теж не доведеться збирати.

Кредит без застави видають практично всім громадянам України віком від 18 до 60 років. Головне – мати основні документи та діючу картку банку, а також доступ до інтернету. Цього мінімуму достатньо, щоб отримати ту суму, яка вам потрібна для вирішення вашої термінової фінансової проблеми.

Швидке рішення

Беззаставний кредит схвалюється дуже швидко – вам не потрібно навіть чекати робочого часу, адже все робиться онлайн. Дані нових клієнтів сервіс перевіряє автоматично – для цього існують спеціальні скорингові програми, які підтягують ваші дані з інших фінансових організацій.

Якщо ви користуватиметеся сервісом на регулярній основі, після того, як ви залишатимете заявку, гроші на картку надходитимуть буквально за лічені хвилини. Це важливо, коли потрібно вирішити будь-яку проблему дуже швидко.

Онлайн-заявка з будь-якої точки України

Кредит без застави можна отримати з будь-якої точки України – вам не потрібно шукати відділення у своєму місті або їхати в сусідній населений пункт. Усе оформляється онлайн, що зручно. Ба більше, сервіс працює цілодобово – гроші можна отримати навіть у нічний час.

Але ви завжди можете звернутися по допомогу до наших фахівців, які дадуть відповідь на всі запитання, що цікавлять, і в разі виникнення будь-яких проблем запропонують різні варіанти їхнього вирішення.

Умови кредитування без застави

Перед будь-яким кредитуванням важливо уважно вивчити всі вимоги та умови. Ви маєте їх суворо дотримуватися, щоб у підсумку ви не прострочили кредит і не платили штрафи. При цьому в нашій компанії все прозоро і просто.

Терміни кредитування

Терміни кредитування ви вибираєте самі. У процесі оформлення мікропозики ви маєте вказати не тільки бажану суму грошей, а й терміни, за які ви повинні будете повернути її. Що меншою буде сума, то швидше ви зможете її повернути. А тому слід для початку чітко визначити для себе, скільки вам потрібно коштів для вирішення своєї проблеми.

Процентні ставки

Щоб розрахувати процентну ставку, потрібно:

  1. Зайти на наш сайт і знайти калькулятор;
  2. У ньому потрібно вказати суму, яка вам потрібна, і терміни, за які ви будете зобов’язані повернути кошти;
  3. Сервіс автоматично порахує процентну ставку, яку вам також потрібно буде виплатити.

Відсоток за кредитом залежатиме і від розміру позики, і від термінів її виплати. А тому спочатку потрібно уважно поставитися до цього моменту.

Як отримати кредит без застави?

Щоб отримати кредит без застави, потрібно пройти просту процедуру реєстрації на нашому сайті. Вам потрібен лише гаджет (це може бути планшет, комп’ютер, смартфон), а також безперервний доступ до інтернету. Потрібно зареєструватися на нашому сайті, придумавши логін і пароль.

Далі необхідно зайти у свій особистий кабінет і заповнити анкету, вказавши всі свої дані. Слідкуйте за тим, щоб не було помилок або друкарських помилок – в іншому разі вам може бути відмовлено в кредитуванні.

Заповнення онлайн-заявки

Щоб отримати кредит, потрібно заповнити онлайн-заявку. У ній будуть вказані не тільки ваші дані, а й сума, яка вам потрібна, і терміни її погашення. Нові користувачі повинні трохи почекати, поки сервіс перевіряє дані, а для постійних процедура займе всього кілька хвилин.

Необхідні документи

Щоб отримати кредит без позики, потрібно надати свої основні документи. Це паспорт, ідентифікаційний код, інформацію про банківську карту. Причому остання обов’язково має бути оформлена на вас і має бути активною – це важлива умова, яку не варто порушувати.

Процес схвалення

Процес схвалення зазвичай займає зовсім мало часу. Ми робимо все можливе, щоб ви могли вирішити свої фінансові проблеми в найкоротші терміни. Вам не доведеться чекати робочого часу, вистоювати черги – все робиться онлайн і максимально швидко.