Кредит за 5 хвилин

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Чи реально отримати кредит за 5 хвилин? Так, якщо ви скористаєтеся послугами нашого сайту. Немає нічого простішого, ніж оформити мікропозику онлайн – спробуйте один раз і ви переконаєтеся в цьому самі. Уся процедура не займе більше 5 хвилин, а надалі й кількох хвилин буде достатньо.

Як можна отримати кредит за 5 хвилин?

Багато хто знає, що традиційні банки видають кредити на певних умовах. Позичальнику потрібно зібрати різні документи і довідки, довести свою платоспроможність. Ми пропонуємо більш гнучкі умови – вам знадобляться лише основні документи і банківська карта, оформлена на вас. При цьому остання обов’язково має бути активною.

Переваги кредиту за 5 хвилин у Просто Кредит

Перша і головна перевага – можна отримати гроші в борг за 5 хвилин. Вам не потрібно шукати офіс, чекати робочого часу, збирати документи – все робиться в телефоні або на комп’ютері за лічені хвилини.

Швидке схвалення і миттєвий переказ грошей

Кредит за 5 хвилин не тільки оформляється швидко, а й гроші ви отримаєте відразу ж на свій банківський рахунок. Без зайвих зусиль, очікувань, збору документів – у нас все максимально просто і прозоро. При цьому не буде прихованих комісій і платежів. На сайті обов’язково ознайомтеся з умовами кредитування.

Зручність використання онлайн-платформи без відвідування офісу

Гроші онлайн за 5 хвилин оформлюються на сайті – не потрібно нікуди їхати і не доведеться шукати офіс, а також мучитися в довгих чергах. Вам потрібно лише мати гаджет із доступом до інтернету – це важлива умова.

Сидячи на дивані вдома, можна отримати гроші прямо на свою картку і витратити їх на вирішення будь-яких проблем або потреб. Це дуже зручно особливо для сучасних людей, у яких часто немає вільного часу.

Мінімальний пакет документів для оформлення

Не потрібна довідка про доходи, поручитель, а також додаткові довідки та документи. Вам потрібно лише вказати основну інформацію – на нашому сайті діє автоматична скорингова програма. Не потрібно намагатися обдурити сервіс і уважно перевіряйте інформацію, яку ви вказуєте в анкеті.

Умови отримання кредиту за 5 хв

Щоб отримати кредит за 5 хвилин, потрібно обов’язково виконати всі вимоги нашого ресурсу. Ми пропонуємо максимально гнучкі умови для кожного – ми знайдемо рішення будь-якої вашої проблеми і запропонуємо найвигідніші варіанти.

Вимоги до позичальників і перелік необхідних документів

Щоб взяти кредит на карту за 5 хвилин, потрібно надати дані таких документів:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка. Важливо, щоб вона була оформлена на позичальника і була обов’язково активною. В іншому випадку в кредитуванні може бути відмовлено.

Позичальник обов’язково має бути громадянином України, а також кредити видаються клієнтам віком від 18 до 65 років.

Перед тим, як оформляти заявку, потрібно оцінити свою платоспроможність – ви маєте бути впевнені в тому, що зможете погасити кредит. Від цього залежатиме і розмір мікропозики, і терміни, на які ви і будете її оформляти.

Відсоткові ставки, максимальна і мінімальна сума кредиту

Процентну ставку за кредитом можна розрахувати на нашому сайті. У нас є зручний калькулятор – на ньому потрібно вказати суму, яка вам потрібна, і терміни погашення позики. Сервіс одразу висвітить на екран відсоток за кредитом, який вам також потрібно буде виплатити.

Гроші за 5 хвилин на карту може оформити буквально кожен. Якщо ви наш новий клієнт, вам будуть доступні мінімальні суми – від 500 грн до 5000 грн. Надалі можна брати позику в розмірі 7100 грн за умови успішного погашення попередніх операцій.