Кредит за паспортом

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Кредит – це фінансовий інструмент, яким багато жителів нашої планети користуються для того, щоб вирішити свої грошові проблеми. За допомогою такої позики можна купити нерухомість, машину, зробити ремонт, оплатити навчання.

Великі кредити видають банки, і для їх отримання потрібно бути надійним і платоспроможним громадянином з ідеальною кредитною історією. Але що робити, коли потрібен не великий кредит, а маленька позика?

Тут усе набагато простіше. Вам знадобляться тільки основні документи і телефон – все оформляється онлайн швидко і безпечно. А гроші надійдуть на картку за лічені хвилини. Такі умови надає наша компанія “Просто Кредит”.

Переваги кредиту за паспортом

Кредит за паспортом зручний тим, що вам не потрібно чекати робочого часу, щоб потрапити до відділення банку, не потрібно чекати робочого дня. Ба більше, отримати позику можна навіть у нічний час – адже в житті може трапитися все що завгодно, і часто грошова допомога потрібна в найбільш непередбачуваний момент.

Мінімальні вимоги до документів

У банках для оформлення кредиту потрібна велика кількість документів – таким чином фінансова організація збирає інформацію про те, чи зможете виплачувати борги за кредитом.

Щоб оформити онлайн позику на картку за паспортом, вам знадобиться:

 • безпосередньо паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • банківська картка.

Вам не потрібно збирати довідки та документи – сервіс автоматично перевіряє дані, що не займає дуже багато часу.

Швидке рішення за кредитом

Мікропозика за паспортом і оформляється дуже швидко, і схвалюється за лічені хвилини. Якщо ви залишаєте заявку вперше, програмі потрібен певний час, щоб перевірити ваші дані – це займає певний час, але все ж набагато менший, ніж це відбувається в банках.

Якщо ви будете нашими послугами користуватися на постійній основі, після того, як ви залишатимете заявку, гроші надходитимуть на картку за лічені хвилини. Це дуже зручно, особливо в тих випадках, коли кошти потрібні дуже швидко.

Гнучкі умови кредитування

Наша компанія пропонує максимально гнучкі та прозорі умови кредитування. Кредит за паспортом можна взяти різного розміру. Новим користувачам, а також тим, у кого не дуже хороша кредитна історія, доступні мінімальні суми. Але вони збільшуватимуться, якщо ви регулярно братимете позики і своєчасно їх повертатимете. У цьому разі мінімальна сума становитиме 500 грн, а максимальна – 5000 грн.

Кредит онлайн за паспортом надалі може досягати 7100 грн. Виплачувати суму потрібно протягом того терміну, який і буде вказано в кредитному договорі під час оформлення позики.

Не варто переживати, якщо ви не можете своєчасно сплатити кредит за паспортом – у нас є послуга пролонгації, тобто продовження терміну погашення позики. У вас з’явиться більше часу на те, щоб знайти необхідну суму коштів для погашення.

Як оформити кредит тільки за паспортом?

Кредит за паспортом оформити дуже легко. Вам потрібен гаджет з постійним доступом до інтернету, а також мобільний телефон. На останній будуть приходити смс-повідомлення для підтвердження ваших дій і різних операцій.

Онлайн подача заявки

Щоб подати онлайн заявку, необхідно:

 • зареєструватися на нашому сайті. Вам потрібно придумати логін і пароль;
 • у своєму особистому кабінеті необхідно заповнити анкету, вказавши свої дані та дані документів, зокрема й паспорта. Робиться це тільки один раз – надалі інформація зберігається;
 • після цього вам потрібно визначитися, який кредит за паспортом вам потрібен. На калькуляторі на сайті вам потрібно ввести розмір позики, терміни її виплати, а сервіс автоматично порахує процентну ставку – її вам теж потрібно буде виплатити;
 • вам потрібно залишити заявку і дочекатися її схвалення.

Лише в деяких випадках можна отримати відмову. Дуже уважно перевіряйте дані, які ви вказуєте в анкеті – якщо будуть помилки або неточності, сервіс не схвалить кредит за паспортом.

Критерії схвалення

Щоб отримати кредит, потрібно:

 • бути повнолітнім – позики видаються громадянам України віком від 18 до 65 років;
 • мати документи, що засвідчують особу;
 • мати банківську картку, яка має бути оформлена саме на позичальника;
 • мати постійний доступ до інтернету, а також мобільний телефон, електронну пошту.

Якщо у вас не ідеальна кредитна історія, не варто переживати. Вам будуть доступні суми за кредитом, хоч і мінімальні. Але якщо дотримуватися всіх умов за кредитним договором і не затримувати погашення боргу, історія поліпшуватиметься.

Отримання та використання коштів

Після того, як ви отримаєте грошові кошти, ви можете витратити їх на власні потреби. Здебільшого мікропозики використовуються для розв’язання термінових проблем, як-от ремонт машини або заміна побутової техніки, яка несподівано вийшла з ладу. Можливо, кошти знадобляться для лікування або купівлі медикаментів для близької людини, яка раптово захворіла.