Позика онлайн

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

У житті трапляються різні ситуації, і іноді буває так, що грошей у гаманці або на банківській картці вже немає, а гостра потреба в них є. Якщо в цей момент їх немає в кого позичити, на виручку приходить послуга – позики онлайн, пропонована компанією «ФК ПРОСТО КРЕДИТ».

Скориставшись нею, можна за кілька хвилин вирішити свої фінансові питання, і при цьому нікуди ходити не доведеться. Це швидкий і зручний спосіб впоратися з ситуацією, коли рішення потрібне негайно.

Що таке позика онлайн?

Позики онлайн – це кредити, отримання яких оформляється через інтернет. Гроші надходять на банківську карту, коли залагоджені всі формальності. Часу весь цей процес займає не надто багато, до того ж не доведеться стояти в черзі, як це було б під час офлайн оформлення.

Що стосується документації, то її потрібно мінімум – тільки паспортні дані, а також ідентифікаційний номер. Ніяких довідок з місця роботи, поручителів та інших елементів, характерних для процесу отримання стандартних банківських кредитів.

Переваги онлайн позик

Чому зручно брати позику онлайн на картку? Причин тут безліч:

 1. Економія часу. Вам не доводиться йти в банк, чекати в черзі, витрачати на це сили і час. Якщо ви працюєте, то не потрібно відпрошуватися у начальства – все можна оформити, перебуваючи на робочому місці;
 2. Простота. Оскільки документів потрібно мало, то і не доведеться возитися, збираючи по інстанціях всілякі папери;
 3. Швидкість. На схвалення заявки знадобиться кілька хвилин;
 4. Автономність. Позичальник сам визначає, якого розміру буде позика на карту (в межах максимально доступної суми);
 5. Свобода. Можна забути про застави, поручителів і довідки про доходи – все це вже не потрібно.

Максимальний розмір ставки за кредитом у компанії – 2.2% на день, але є можливість її знизити, вибравши дисконтний період (від 3 до 30 днів з моменту отримання кредитних грошей).

Як отримати позику онлайн?

Щоб отримати кредит онлайн, новачкам необхідно пройти такі етапи:

 1. Зареєструватися в Особистому кабінеті;
 2. Заповнити анкету, надавши необхідну інформацію (паспорт, ІПН);
 3. Пройти верифікацію за допомогою BankID;
 4. Ознайомитися з умовами договору та підписати його (електронним підписом);
 5. Дочекатися надходження кредитної суми на картку, номер якої було вказано під час заповнення реєстраційної анкети.

Зазвичай гроші приходять протягом півхвилини з моменту підписання документа. Для яких цілей вони будуть використовуватися, позичальник вирішує сам – у компанії запит на таку інформацію відсутній.

Умови отримання позикових коштів

Отримати позику онлайн на карту може клієнт компанії, якщо відповідає таким вимогам:

 • йому вже є 18 років;
 • може надати паспортні дані;
 • у нього відкрита картка в одному з українських банків.

В іншому залишається дотримуватися інструкції оформлення кредиту через інтернет.

Хто може отримати кредит?

Отримати позику на карту може будь-яка повнолітня людина. Серед позичальників можуть бути:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • особи з інвалідністю;
 • люди з нестабільним заробітком;
 • безробітні.

Навіть той, у кого “погана” кредитна історія в минулому, може взяти позику і виправити її, погасивши новий кредит достроково.

На яку суму можна отримати позику?

У позичальника є можливість взяти онлайн позику в розмірі від 500 (мінімально) до 4000 грн при першому зверненні. При наступних кредитах сума збільшується до 6700 грн.

Якщо була обрана кредитна ставка, то її розмір буде 1,7% для тих, хто вперше отримує позику на карту в компанії. При повторних зверненнях вона знижуватиметься залежно від кредитного рейтингу та кількості кредитів у клієнтській історії.

Коли дисконтний період закінчується, вигідніше сплатити суму кредиту повністю. Якщо ж такої можливості до того моменту немає, рішенням стане пролонгація дисконтного періоду.

У такому разі він триватиме на той самий термін, що й раніше, а виплатити буде потрібно тільки накопичені відсотки. Повторювати цю дію можна необмежену кількість разів (при цьому період дії кредиту теж продовжується). 

Термін кредитування

Взяти позику на карту можна на 90 днів. Якщо необхідна сума буде виплачена раніше, дія договору про кредитування припиняється.

У клієнта є право перервати договір достроково або відмовитися від нього протягом перших 14 днів з моменту його підписання. Другий варіант не вимагає пояснення причин навіть у тому випадку, якщо гроші були отримані.

Про свій намір відмовитися позичальник має повідомити кредитора письмово (в електронній або паперовій формі) до завершення 14-денного терміну з моменту оформлення документа. Якщо позичальник подає документ не особисто, то він має бути нотаріально завірений або поданий і підписаний особою, яка отримала довіреність на здійснення цих дій.

Крім того, позичальник зобов’язується повернути отриману суму кредиту і виплатити відсотки, що встигли накопичитися за період дії договору. Борг має бути погашений протягом 7 календарних днів з дати подання повідомлення про відмову.

Як погашати позику?

Клієнтам доступно кілька способів погашення кредиту. Можна використовувати будь-який з них, який буде найбільш зручним. Є такі варіанти:

 • особистий кабінет. Можна провести оплату прямо на сайті, використовуючи онлайн банківську карту;
 • через термінал самообслуговування. Вони є практично в кожному супермаркеті або торговому центрі, а процес оплати там простий і швидкий;
 • у банківській касі. У такому випадку потрібно знати реквізити рахунку і приходити в години роботи банку (їх краще дізнатися заздалегідь, щоб потрапити в робочий час).

Одна з головних переваг, яку має клієнт, що користується інтернет-послугами компанії, полягає в тому, що в нього з’являється можливість отримувати позики онлайн на картку в будь-який час.

Сервіс працює цілодобово в будь-який день тижня, зокрема й у свята, а всі процеси в системі відбуваються автоматично, не вимагаючи від людини додаткових зусиль.