Швидка позика

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Ситуації в житті трапляються різні, зокрема й такі, коли терміново потрібні гроші, а в гаманці залишився тільки дріб’язок. І не завжди є в кого зі знайомих людей попросити потрібну суму в борг. Виручити може швидка позика – послуга, яку надають фінансові компанії, що видають кредити на невеликі суми.

Серед таких установ і компанія “Просто Кредит”, що займається видачею мікрокредитів. Максимальний розмір одного такого кредиту відповідає мінімальній заробітній платі, встановленій у країні, а отримати його можна, не виходячи з дому – через інтернет.

Особливості та переваги швидкої позики

Якщо для того, щоб отримати кредит у банку, потрібно надати безліч документів і витратити не один день на оформлення паперів та очікування рішення, то швидкі позики тим і гарні, що гроші можна отримати через кілька хвилин після подання заявки.

Швидкість – це одна з переваг цієї послуги, але не єдина. До них належать і такі її особливості:

  • доступність. Заявка оформляється онлайн, тому все, що потрібно клієнту – пристрій, підключений до інтернету, щоб зайти на сайт компанії та скористатися послугою;
  • свобода. Щоб отримати швидко позику, не потрібно шукати поручителів або залишати щось у заставу;
  • гнучкість. Позичальник може сам визначати, яку суму він бере в борг (у рамках максимально доступної), а також термін її повернення;
  • лояльність. Отримати схвалення можуть майже всі, хто подає заявку, навіть ті, у кого немає стабільного доходу.

Якщо клієнт не встигає вчасно погасити кредит, його можна продовжити і виплатити всю суму пізніше.

Процес отримання швидкої позики

Тим, хто збирається вперше оформляти заявку на сайті компанії “Просто Кредит”, необхідно буде для початку зареєструватися, щоб отримати доступ до Особистого кабінету.

Далі потрібно пройти ще кілька етапів, щоб досягти бажаної мети.

Заповніть онлайн заявку

Після реєстрації необхідно вказати в анкеті дані: паспортні та особисті. Крім того, потрібен номер банківської картки, на яку надходитимуть кредитні гроші.

Також швидка позика онлайн передбачає процедуру верифікації. Для неї використовують систему BankId. Під час оформлення заявки потрібно вказувати суму кредиту і термін її повернення.

Дочекайтеся схвалення

Коли всю інформацію (вона має бути правильною і достовірною) внесено в заявку, клієнту потрібно дочекатися відповіді системи. Дані будуть оброблятися кілька хвилин, після чого позичальник отримає відповідь.

Якщо вона буде позитивною (такою вона буває в більшості випадків), наступним кроком стане оформлення електронного договору.

Підпишіть договір і отримайте гроші

Оформляючи швидку позику, клієнт отримує документ, з яким потрібно ознайомитися. Якщо він з усіма пунктами згоден і готовий підписати договір, у спеціальне поле потрібно ввести код із СМС, яке приходить на телефон. Гроші надходять на рахунок через кілька секунд після його підписання.

Часу на всі формальності піде небагато. А щоб отримати швидку позику повторно, потрібно буде лише вказати суму і термін повернення, оскільки інші дані вже будуть у базі. 

Які умови кредитування?

Однією з важливих умов кредитування є місце розташування клієнта – послуга доступна тільки тим, хто перебуває на території країни, підконтрольній Україні. Також важливо, щоб телефонний номер, який використовується під час оформлення заявки, був одного з українських операторів. 

Кредит сумою від 500 до 6700 грн видається на 90 днів (це максимальний термін) з можливістю погасити його раніше.

Хто може отримати швидку позику?

Щоб отримати швидку позику онлайн, позичальник повинен відповідати мінімальному переліку вимог. А саме:

  • мати українське громадянство;
  • бути особою віком від 18 до 65 років;
  • повинна бути фінансова можливість погасити кредит (допускається, що дохід буде неофіційним або нестабільним).

Стати позичальниками можуть люди з різним соціальним статусом, зокрема студенти та жінки в декреті.

Які документи необхідно надати?

Оформляючи швидку позику на картку, необхідно вказувати мінімальну інформацію. Для цього знадобляться лише український паспорт, ідентифікаційний код і номер банківської картки одного з банків України.

Під час заповнення анкети важливо уважно перевіряти всі дані на наявність помилок або друкарських помилок, адже через неточності або друкарські помилки система не зможе перевірити інформацію, а отже, виникнуть труднощі з видачею позики.

Як погашати швидку позику?

Оплачувати кредит можна як онлайн, так і офлайн. У першому випадку для цього використовується Особистий кабінет на сайті компанії або функція “Оплатити” (потрібен буде номер телефону). Також здійснювати оплату в будь-який зручний час можна через інтернет-банкінг того банку, де відкрито рахунок.

Офлайн оплата здійснюється через банківську касу (використовуються реквізити компанії-кредитора), згідно з графіком її роботи.