Терміновий кредит

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

У житті часто трапляються ситуації, коли зайвих грошей немає, але з’являються непередбачувані витрати, вирішення яких не можна відкласти на якийсь термін. Лікування близької людини, купівля побутової техніки, купівля речей для дитини, яка тільки-но народилася, ремонт машини, і багато іншого.

Можна вирушити в банк, але ця фінансова організація вимагатиме різних документів і довідок, а також у вас має бути дуже хороша кредитна історія. Якщо остання не ідеальна, а вам потрібно взяти кредит терміново, ви можете звернутися за допомогою в нашу компанію.

Чому терміновий кредит у Просто Кредит?

Є безліч причин, чому користувачі з усієї України довіряють саме нам. Ми компанія з багаторічним досвідом у сфері мікропозик. У нас вигідні та прозорі умови. Якщо у вас є які-небудь питання, ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами і обговорити важливі моменти перед тим, як оформляти кредит на карту терміново. Для цього потрібно вказати свій номер у спеціальній формі на сайті та дочекатися дзвінка фахівця.

Негайне схвалення

Коли потрібен терміновий кредит, хочеться, щоб гроші надійшли на картку якомога швидше. Ми надаємо таку можливість кожному – ви зможете швидко вирішити будь-які свої фінансові проблеми.

Нові користувачі повинні витратити деякий час на реєстрацію на сайті, а також заповнення анкети. Після того, як ви надішлете заявку, сервіс має перевірити ваші дані та ідентифікувати вас. Якщо все пройде коректно, гроші на картку надійдуть дуже швидко, але деякий час вам доведеться почекати.

Якщо користуватися нашими послугами на регулярній основі, вам потрібно буде лише зайти у свій особистий кабінет на сайті, вказати суму, яка вам потрібна, і надіслати заявку. Терміновий кредит надійде на картку за лічені хвилини.

Гнучкі умови повернення

Коли кредит терміново потрібен, не варто забувати і про те, що вам потрібно буде його повертати. Дуже важливо продумати свій подальший план дій – ви маєте точно знати, коли ви зможете повернути гроші.

У нас досить гнучкі умови повернення – оплати за боргом можна вносити різними способами:

  • в особистому кабінеті на нашому сайті;
  • в інтернет-банкінгу вашого банку, в якому ви й оформляли свою картку;
  • через касу банку;
  • через термінали, тощо.

Важливо вносити оплати своєчасно – будь-які затримки призведуть до того, що вам будуть нараховані штрафи.

Без застави та поручителів

Отримати терміновий кредит можна без податків і поручителів. Це дуже зручно і не потребує від вас додаткових грошових витрат під час виплачування позики. У нас прозорі умови, з якими ви можете ознайомитися на сайті.

Як отримати терміновий кредит?

Коли кредит терміново потрібен, ви максимально спростили умови його оформлення. Вам потрібен телефон, планшет або комп’ютер з доступом до інтернету – все оформляється онлайн, що дуже зручно.

Також потрібен телефон, на який надходитимуть смс-повідомлення для підтвердження будь-яких операцій або дій на сайті.

Оформлення заявки онлайн

Щоб оформити терміновий кредит на картку, вам потрібно:

  1. Зареєструватися на нашому сайті;
  2. Зайти у свій особистий кабінет і заповнити анкету. У ній вам потрібно вказати свої дані та інформацію своїх документів;
  3. Вам потрібно визначитися з тим, яка сума за кредитом вам потрібна. Новим користувачам доступні кошти в межах від 500 до 5000 грн, а надалі сума може бути збільшена до 7100 грн.

Як розрахувати відсоткову ставку? На сайті є калькулятор – у нього потрібно ввести суму, яку ви хочете отримати, строки, за які ви будете повинні виплатити її, а сервіс сам порахує відсоток. Його також вам потрібно обов’язково виплатити.

Після того як усі ці пункти буде виконано, ви можете залишати заявку на схвалення кредиту. Якщо ви ввели правильні дані про себе, вам більше 18 років і не більше 65 років, ви не внесені до реєстру запеклих неплатників, тоді гроші дуже швидко надійдуть на ваш банківський рахунок.

Документи, необхідні для отримання кредиту

Щоб отримати терміновий кредит, вам будуть потрібні такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • банківська картка, яка оформлена саме на вас.

Вам не знадобиться довідка про доходи або поручитель, а також не варто переживати про недостатньо хорошу кредитну історію. Якщо ви користуватиметеся нашими послугами регулярно, історія поліпшуватиметься, тим самим роблячи вас надійнішим клієнтом і для нас, і для банків.

Отримання грошей

Щойно гроші надійдуть на ваш банківський рахунок, ви можете розпоряджатися ними на свій розсуд. Зазвичай термінові кредити підходять для розв’язання невідкладних і важливих проблем, які вимагають негайних дій. При цьому у вас буде можливість повернути кошти із зарплати або тоді, коли ви отримаєте соціальні виплати.

Ми надаємо грошову допомогу всім, хто її потребує, і при цьому пропонуємо вигідні та прості умови кредитування.