Гроші до зарплати

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Гроші – матеріальний ресурс, що має властивість закінчуватися в найбільш невідповідний момент. Іноді так трапляється, що потрібні вони просто зараз, а в кишенях і в гаманці вже порожньо, і при цьому до зарплати ще далеко (і колеги навколо з такою ж проблемою).

Ситуація неприємна, але цілком вирішувана. Звертатися до друзів або родичів по допомогу не доведеться, адже для таких випадків є мікрофінансові організації, готові позичити потрібну вам суму.

Що таке кредит до зарплати?

Кредит до зарплати – це позика на невелику суму. Мінімальний розмір такого кредиту – 500 грн, а максимальний може варіюватися від 4 000 до 15 000 грн (усе залежить від умов конкретної установи).

У сучасному світі брати гроші до зарплати в кредит зручно тим, що отримати їх можна відразу на свою банківську карту. При цьому навіть не доведеться нікуди ходити, оскільки всі маніпуляції, необхідні для оформлення заявки, проводяться онлайн.

Де можна отримати грошей до зарплати?

Щоб отримати кредит онлайн до зарплати в найкоротші терміни, варто звернутися у фінансову компанію “Просто Кредит” через її офіційний сайт. Там же можна знайти інформацію про організацію та послуги, які вона надає.

Новачкам, перш ніж реєструватися і оформляти заявку на отримання кредиту, необхідно прочитати інформацію в розділі “Запитання та відповіді”, щоб знати умови роботи компанії і правила повернення грошей. Коли вся необхідна інформація вивчена, потрібно визначитися з тим, якого розміру буде кредит до зарплати.

Щоб клієнт міг відразу дізнатися, яку суму йому потрібно буде повернути компанії (вже з відсотками), на сайті передбачено зручний кредитний калькулятор. Там клієнт обирає суму кредиту і термін повернення, а система відразу показує розмір відсоткової ставки і загальну суму до виплати. 

Вигоди отримання грошей до зарплати у Простокредит

Отримати гроші до зарплати в компанії “Просто Кредит” можна в будь-який час дня і ночі, у будні та у вихідні, незалежно від погоди і будь-яких інших зовнішніх чинників. Єдине, що потрібно, так це безперебійна робота інтернету.

Вирішення тимчасових фінансових труднощів

Отримуючи кредит до зарплати на картку, людина може швидко розв’язати фінансові проблеми, що виникли, і вже не думати про те, як їй з ними розібратися. До того ж одна з переваг мікрокредитів у тому, що витрачати отримані гроші можна на будь-які цілі, адже під час видачі кредиту ніхто не запитує, для чого вони потрібні.

Крім того, гроші до зп можна повернути компанії навіть раніше зазначеного терміну, а значить, не доведеться переплачувати відсотки, чекаючи офіційного закінчення кредитного періоду.

Простота процесу, відсутність паперової тяганини

На відміну від банків, які теж видають кредити, але на більші суми та на триваліші періоди, у “Просто Кредит” умови не такі складні.

Наприклад, у банк потрібно приходити особисто, надавати пакет документів, а потім ще й чекати на рішення кілька днів або тижнів, а в мікрофінансовій організації гроші до зарплати можна отримати за кілька хвилин і без численних паперів.

Жодних складнощів і тяганини – достатньо лише правильно вказати дані, які потрібні під час реєстрації на сайті та заповнення заявки, а рішення буде ухвалено системою за кілька хвилин.

Як отримати гроші до ЗП?

Якщо ви хочете отримати гроші до зарплати на картку без тривалого очікування, то для цього буде потрібно:

  • пристрій, підключений до інтернету (ПК, ноутбук, смартфон);
  • робоча сім-карта українського оператора мобільного зв’язку (на її номер надходитимуть повідомлення від компанії);
  • картка одного з банків України, куди зараховуватимуться гроші;
  • документи (паспорт, ідентифікаційний код).

Коли все підготовлено, залишиться тільки зареєструватися на сайті (якщо ви вперше користуєтеся послугами компанії) і заповнити анкету.

Оформлення заявки через інтернет

Після реєстрації в Особистому кабінеті оформляється заявка на отримання кредиту. В анкеті потрібно вказувати паспортні дані, номер телефону та банківської картки.

На цьому етапі важлива максимальна точність і уважність, щоб все було вказано правильно, оскільки навіть одна невірна цифра або буква може стати причиною проблем.

Отримання підтвердження в найкоротші терміни

Коли необхідні поля з даними заповнені, система BankId верифікує клієнта, перевіряючи його кредитну історію (якщо вона є) та іншу інформацію.

Це займає кілька хвилин, і в результаті система видає рішення про видачу кредиту (відмови теж бувають, але рідко).

Швидкий доступ до позикових коштів

У кредитному калькуляторі ви вказуєте суму і термін повернення, після чого отримуєте договір.

Якщо ви згодні з його умовами і готові поставити підпис, потрібно використати повідомлення, яке прийде на телефонний номер, вказаний в анкеті. Через три секунди після цього гроші до зп будуть на вашій картці.

З “Просто Кредит” ви вирішите свої фінансові питання в кілька кліків.