Гроші в борг

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Не завжди зручно брати гроші в борг у друзів або родичів, та й ризикувати хорошими стосунками не хочеться. А якщо вже “фінанси співають романси”, то можна звернутися в якусь фінансову організацію й отримати допомогу там.

Яку компанію обрати – залежить від суми, яка потрібна. Що вона більша, то більше часу доведеться витратити на оформлення кредиту. До того ж можуть виникнути труднощі з документацією. З невеликими сумами все простіше.

Де можна терміново взяти грошей?

Якщо кредит обчислюється десятками тисяч гривень, звертатися потрібно в банк. Але якщо потрібна сума не перевищує мінімальної зарплати і потрібна терміново, то отримати гроші в борг на карту можна за кілька хвилин, оформивши заявку на сайті компанії “Просто Кредит”.

Це фінансова організація, що займається видачею мікрокредитів. Отримати їх можна цілодобово і цілий рік, оскільки послуга доступна онлайн у будь-який час. Для позичальника зручно, що погасити кредит можна раніше, якщо є така можливість, або пізніше, пролонгувавши його, якщо відомо, що вчасно все виплатити не вдасться.  

Переваги МФО перед банками

Мікрофінансові організації стають дедалі популярнішими серед населення, оскільки дають змогу швидко вирішувати питання з грошима, а скористатися їхніми послугами можуть різні категорії громадян, зокрема й ті, хто не має стабільного доходу.

Коли виникає питання, де взяти грошей, варто згадати про переваги МФО, які і роблять їх привабливими для людей. Серед них:

  • мінімальний набір документів, необхідних для оформлення заявки;
  • високий відсоток рішень на користь позичальника (відмови бувають дуже рідко);
  • відсутність поручителів і застави;
  • поліпшення кредитної історії для тих, у кого вона проблемна (вчасно погашаючи невеликі кредити, можна її виправити);
  • програми лояльності, що пропонують клієнтам вигідніші умови.

Ще одна перевага – висока швидкість прийняття рішень. Щоб обробити інформацію і видати результат, системі потрібно лише кілька хвилин (а то й секунд), тоді як у банку на це пішло б кілька днів.

Переваги Простокредит, коли терміново потрібні гроші

Фінансова компанія “Просто Кредит” дає гроші в борг на 90 днів зі щоденною ставкою 2.2% і можливістю оформити дисконтну ставку зі зниженим відсотком. Мінімальна сума, яку можуть отримати як новачки, так і постійні клієнти, становить 500 грн, а максимальна – 4000 і 6700 грн відповідно.

Щоб скористатися акційною пропозицією компанії та взяти гроші в борг під менший відсоток, необхідно в калькуляторі особистого кабінету вибрати Дисконтний період. Він може тривати від 3 до 30 днів – це час, за який потрібно буде погасити кредит.

Дисконтна ставка становить 1,7% на день, але може знижуватися ще. На її розмір впливає кредитний рейтинг клієнта і кількість уже отриманих (і вчасно погашених) кредитів.

Зручність процесу оформлення кредиту

Якщо раніше, щоб отримати кредит, потрібно було витратити час і сили, щоб особисто сходити в банк або іншу фінансову організацію і подати документи, то сьогодні все можна зробити дистанційно.

Будь-який потенційний клієнт компанії може оформити заявку на кредит онлайн, витративши на це лише кілька хвилин свого часу. До того ж для отримання мікрокредиту потрібно мінімум інформації.

Швидке підтвердження

Коли всі дані внесено в анкету, система починає їх обробляти, щоб прийняти рішення про видачу грошей. Часу на це йде максимум 5 секунд, а відповідь можна побачити в Особистому кабінеті на сайті.

Там же знаходиться й інша інформація про стан кредиту, а також є розділ для оплати.

Швидкий доступ до коштів

Коли система дає позитивну відповідь, позичальник підписує договір (для цього використовується отримане на телефон СМС), після чого запитувана сума протягом 2 секунд приходить на карту.

Клієнт миттєво отримує доступ до грошей, які може використовувати на свій розсуд. 

Хто може отримати гроші в борг?

Отримати гроші в борг у “Просто Кредит” можуть громадяни України, які проживають на підконтрольних владі країни територіях. Серед них:

  • повнолітні особи;
  • пенсіонери віком до 65 років;
  • жінки з дітьми, які перебувають у декретній відпустці.

Важливо, щоб у позичальника був дохід (навіть якщо він неофіційний), щоб він міг виконувати свої кредитні зобов’язання.

Вимоги до позичальника

Щоб отримати гроші в борг онлайн, позичальникові, крім документів, знадобляться: робоча електронна пошта (туди надходитимуть документи), мобільний телефон українського оператора (його потрібно вказувати під час заповнення анкети), відкритий рахунок в українському банку і номер його картки. 

Вимоги до документів

Український паспорт (іноземний не підходить) і номер ідентифікаційного коду – ось увесь перелік документів, які потрібні клієнту, щоб взяти гроші в борг на термін до 90 днів.