Кредит 1000 грн

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Коли фінансова ситуація потребує негайного вирішення, мікропозики стають тим інструментом, який може виручити в будь-який час дня і ночі. Не завжди потрібна велика сума, як, наприклад, на купівлю нового автомобіля або житла. Часто потрібні зовсім невеликі кошти на купівлю ліків або побутової техніки.

І тоді можна взяти кредит 1000 грн на нашому сайті. У нас вигідні та прозорі умови – все оформляється онлайн, що дуже зручно. Процедура не займе багато часу.

Переваги отримання кредиту 1000 грн у Простокредит

Оформляючи кредит 1000 грн на картку у нас, ви отримаєте масу переваг, оскільки ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо тільки найзручніші та найвигідніші умови. Ви можете переконатися в цьому самостійно, взявши позику на таку невелику суму на вирішення вашої будь-якої термінової проблеми.

Простота отримання

Щоб отримати 1000 грн терміново на картку, потрібно пройти лише просту процедуру реєстрації на сайті. Вам не потрібен поручитель, додаткові довідки, як це вимагають банки. Все займе всього кілька хвилин і гроші відразу будуть переведені на ваш рахунок.

Миттєве схвалення

Наш сервіс дані перевіряє автоматично – для цього існують скорингові програми. Інформація про вас і вашу кредитну історію підтягнеться з інших фінансових організацій – це значно скорочує час очікування схвалення кредитування.

Без застави та поручителів

Не потрібні поручитель і застава – це ще одна перевага нашої компанії, що і робить нас такими популярними. Нашими послугами користуються багато українців – ми завжди пропонуємо свою допомогу тим, хто опинився в складному фінансовому становищі.

Як отримати кредит на 1000 грн?

Щоб отримати позику 1000 грн, потрібно мати стабільний доступ до інтернету, гаджет, а також мобільний телефон, куди надходитимуть смс-повідомлення для підтвердження ваших дій на сайті або ж з будь-якою інформацією.

Онлайн-заявка

Щоб отримати кредит 1000 грн, потрібно залишити заявку на сайті. Але для цього потрібно спочатку зареєструватися на нашому сервісі – потрібно придумати логін і надійний пароль.

Далі у своєму особистому кабінеті на сайті ви маєте заповнити анкету, вказавши інформацію своїх документів. Це потрібно для ідентифікації вашої особистості. Коли ви все зробите, сервіс перевірить дані, можна заповнювати онлайн-заявку на отримання грошей.

Необхідні документи

Щоб оформити кредит онлайн на 1000 грн, вам будуть потрібні такі документи:

  1. Паспорт громадянина України;
  2. Ідентифікаційний код;
  3. Банківська картка. Причому банк не має значення, а ось сама картка має бути обов’язково активною.

Дані цих документів вам і потрібно вказати в анкеті під час реєстрації. Слідкуйте за тим, щоб не було помилок і друкарських помилок – в іншому випадку сервіс просто відмовить у кредитуванні.

Отримання грошей

Коли ви пройдете процес реєстрації, надішлете заявку на отримання кредиту, вам потрібно почекати певний час, і гроші одразу надійдуть на вашу картку. Якщо ви новий клієнт, процедура займе певний час – сервіс має перевірити ваші дані. Але надалі після заповнення заявки кошти надходитимуть на ваш рахунок за лічені хвилини.

Умови кредитування

Щоб оформити кредит 1000 грн, вам потрібно уважно вивчити всі наші вимоги та умови кредитування. У нас вони максимально прості та прозорі – немає прихованих комісій і штрафів, а також прихованих умов, про які ви могли б дізнатися вже після того, як отримаєте кредитні кошти.

Відсоткові ставки

Відсоток за кредитом зручно розраховувати на калькуляторі на сайті. Вам потрібно вказати суму, терміни погашення боргу, а сервіс автоматично розрахує процентну ставку. Її розмір залежатиме не тільки від розміру кредиту, а й від терміну його погашення. Однак кредит на 1000 грн досить невеликий, а тому його можна швидко погасити, не переплачуючи при цьому великі відсотки.

Строки повернення і пролонгація

Спочатку одразу розраховуйте строки повернення кредитних коштів – якщо ви з неповажної причини прострочите кредит, вам будуть нараховані штрафи. Щоб цього не сталося, слід одразу зв’язатися з нашими менеджерами і запросити послугу пролонгації, тобто подовження термінів погашення мікропозики.