Кредит 24/7

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

3000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

25

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Fri, 13/08/2032

Сума погашення

4125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

25

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Fri, 13/08/2032

Сума погашення

6875₴

Відсотки

1875₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Залишилися в минулому часи, коли для отримання кредиту неодмінно потрібно було йти в банк, стояти в черзі, підлаштовуватися під його графік роботи, щоб встигнути отримати бажане. Комусь і роботу через це доводилося пропускати.

Сьогодні все стало значно простіше, адже доступний кредит 24/7, а оформити його можна, навіть не встаючи з дивана – через інтернет. Часу процедура займає мало – кілька хвилин, а гроші приходять відразу ж.

Кому і коли може бути корисний цілодобовий кредит?

Кредит може знадобитися дорослій людині в будь-який момент. Наприклад, коли гроші вже закінчилися, а до зарплати залишається ще кілька днів. Інша ситуація – хочеться купити подарунок, а потрібної суми ще немає. Або людина захворіла, а вартість ліків їй самостійно фінансово не потягнути.

Бувають і такі випадки, коли гроші терміново потрібні просто серед ночі, коли трапилася якась екстрена ситуація. Тому дуже зручно, що на сайті компанії “Просто Кредит” можна оформити заявку на кредит цілодобово і відразу ж отримати потрібну суму на свою банківську карту.

Категорії громадян, які можуть отримати позику через інтернет:

 • працевлаштовані офіційно;
 • люди пенсійного віку (верхня вікова межа – 65 років);
 • жінки в декреті;
 • ті, у кого немає офіційного місця роботи, але є дохід.

Одна з причин, чому зручно брати кредит онлайн 24/7, у тому, що тут не потрібна довідка про доходи.  

Як отримати кредит у будь-який час доби?

Пройти процедуру в інтернеті можна цілодобово, а якщо виникають якісь питання або потрібна допомога – звернутися до служби підтримки компанії телефоном або онлайн у будні з 9:00 до 18:00.

Щоб самостійно отримати кредит онлайн, необхідно скористатися сервісом, наданим компанією “Просто Кредит”, тобто сайтом, де і відбуваються всі дії.

Заповніть заявку

Форма для заявки знаходиться в Особистому кабінеті, тому насамперед потрібно зареєструватися на сайті, керуючись підказками. А далі:

 • на екрані з’явиться електронна анкета – її необхідно заповнити, вказавши особисті дані. Інформація має бути достовірною і правильною (помилка або друкарська помилка може призвести до відмови у видачі кредиту);
 • вказати номер банківської картки – чинної та відкритої в Україні (іноземні, віртуальні та чужі картки не підходять);
 • пройти етап верифікації. За допомогою системи BankId персональні дані користувача передаються кредитній компанії з банку, в якому оформлено картку;
 • вибрати суму, яку потрібно отримати, і вказати термін погашення. Для цього використовується спеціальний калькулятор, розміщений в особистому кабінеті.

У калькуляторі можна відразу бачити, яку конкретно суму потрібно в підсумку віддати для повного погашення кредиту.  

Дочекайтеся рішення

Коли заявку на кредит онлайн 24/7 оформлено, має пройти кілька хвилин, щоб система проаналізувала інформацію. На її основі й ухвалюватиметься рішення про те, чи можна видавати даному позичальнику запитувану суму.

Коли буде отримано позитивну відповідь, наступний етап – оформлення договору. Перед підписанням потрібно ознайомитися із зазначеною в ньому інформацією. Якщо все влаштовує, згоду підтверджують введенням коду (він приходить на телефон в SMS).

Отримайте гроші на карту через кілька секунд

Щойно договір буде підписано, гроші надійдуть на картку. На це знадобиться менше однієї хвилини (найчастіше вистачає 30 секунд).

Далі власник може розпоряджатися грошима на власний розсуд – витрачати можна на будь-які цілі, адже контроль їх використання компанія не здійснює.

Умови отримання кредиту 24/7

Повнолітні громадяни України можуть узяти кредит цілодобово і через кілька хвилин уже побачити гроші на своїй банківській картці.

Це можливо в тому випадку, коли у компанії немає причин для відмови, серед яких можуть бути борги за іншими кредитами, неправильно вказана або неправдива інформація, зазначена під час реєстрації, прив’язка до чужої банківської картки.

Які вимоги до позичальника?

Стати позичальником може людина, яка за різними параметрами відповідає вимогам (тут вони мінімальні). До списку входять:

 • вік: не молодше 18, не старше 65 років;
 • громадянство: оформити кредит онлайн цілодобово можуть тільки громадяни України;
 • зв’язок: використовуватися має номер українського оператора мобільного зв’язку.

Також важлива стабільність роботи інтернету і наявність електронної пошти – вона теж буде використовуватися.

Які документи необхідні?

Лояльність компанії до своїх клієнтів виражається і в тому, що для отримання позики потрібен мінімальний набір документів. При оформленні заявки буде потрібна інформація з:

 • документа, що підтверджує особу (український паспорт);
 • ідентифікаційного номера.

Дані в анкету вносяться один раз – під час першого звернення, а далі їх можна коригувати, якщо виникає необхідність. При повторному оформленні кредиту інформація вже буде в системі.

Скільки грошей можна взяти в борг і на який термін?

Мінімальна сума, яку позичальник може отримати в кредит 24/7, становить 500 грн. Максимальна – 4000 грн (при першому зверненні). Повторні кредити вже можуть бути в розмірі до 6700 грн.

В умовах стандартного кредитного договору вказано термін його дії – три місяці (90 днів). Але не обов’язково розтягувати виплату на такий період. Його можна скоротити до 30 днів або навіть до 3, якщо є така можливість.

Вибрати скорочений термін погашення позики (дисконтний період) потрібно в кредитному калькуляторі (він знаходиться в особистому кабінеті).

Якщо кредит буде розрахований на 90 днів, то ставка за ним – 2,2%, а якщо вказано дисконтний період, то вона знижується до 1,7% (а в деяких випадках може дійти і до 1,3%).

Погасити кредит можна достроково, якщо є така можливість. У такому разі клієнт закриває цю позику і може отримувати наступну.

Крім того, доступна функція пролонгації – коли позичальник не встигає вчасно погасити кредит, його можна продовжити на такий самий період, сплативши лише відсотки, накопичені за період користування послугою.