Кредит 500 грн

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Не завжди є необхідність оформляти великий кредит. Часто трапляються ситуації, коли потрібна зовсім невелика сума грошей на термінові витрати, але навіть їх немає в кого позичити. У цьому випадку можна отримати кредит онлайн 500 грн.

Переваги отримання кредиту 500 грн в Простокредит

Компанія Простокредит пропонує послуги з кредитування для громадян України вже протягом багатьох років. Тут ви можете отримати фінансову підтримку будь-якого розміру – від 500 грн до 8000 грн. Якщо вам потрібна зовсім невелика сума, зручно все оформити онлайн і відразу отримати гроші на карту.

Простота отримання

Отримати кредит 500 грн дуже просто:

●     вам потрібен гаджет із доступом до інтернету;

●     мобільний телефон, куди приходитимуть смс-повідомлення з різними повідомленнями;

●     документи;

●     діюча та активна банківська картка.

Вам потрібно зареєструватися на нашому сайті, заповнити анкету, вказавши всі свої дані та інформацію своїх документів. Це все, що потрібно, щоб отримати кредит онлайн на картку 500 грн.

Миттєве схвалення

Заявки перевіряються автоматично нашим сервісом – для цього існують скорингові програми, які підтягують ваші дані з інших фінансових установ. А тому вам не потрібно збирати додаткові документи, щоб мати можливість отримати кредит на картку 500 грн.

Без застави та поручителів

Для оформлення кредиту не знадобиться застава і поручитель. Це дуже зручно і значно заощадить ваш час, особливо коли виникає ситуація, що вимагає негайного вирішення.

Як отримати кредит на 500 грн?

Щоб отримати кредит 500 грн, потрібно пройти просту процедуру на нашому сайті. Це не займе багато часу і не потребує додаткових документів і паперів.

Онлайн-заявка

Щоб залишити онлайн-заявку, вам потрібно зареєструватися на нашому сервісі. Слід придумати логін і надійний пароль. Далі вам потрібно зайти у свій особистий кабінет на сайті та заповнити анкету.

Необхідні документи

Щоб отримати мікропозику 500 грн без відмови, вам потрібні такі документи, дані яких слід вказати в анкеті під час реєстрації на сайті:

  1. Паспорт громадянина України;
  2. Ідентифікаційний код;
  3. Банківська картка. Обов’язково вона має бути зареєстрована на вас і бути активною.

Довідка про доходи не потрібна.

Отримання грошей

Після того, як ви вкажете всі дані документів, можна залишати заявку на отримання грошей. Ви вказуєте суму, а також вибираєте термін, за який ви повинні будете повернути ці кошти мікрофінансовій організації.

Умови кредитування

Перед тим, як оформляти кредит на нашому сайті, уважно ознайомтеся з умовами кредитування. У нас все максимально просто і прозоро – немає прихованих комісій і штрафів. Важливо дотримуватися всіх наших вимог, щоб у підсумку не накопичувався борг через несвоєчасну оплату боргу за кредитом.

Відсоткові ставки

Відсоткова ставка залежатиме не тільки від суми кредиту, а й від строків виплати боргу. Розрахувати її можна на нашому сайті на спеціальному калькуляторі – ви вказуєте розмір мікропозики, строки, а сервіс автоматично рахує відсоток, який вам також потрібно буде виплатити.

Оформляючи кредит 500 грн, ви платитимете мінімальні відсотки, оскільки сума зовсім невелика. Це дуже вигідно і зручно – ви не будете переплачувати, і при цьому ви не будете довго чекати схвалення позики. А тому у вас з’явиться можливість вирішити свою фінансову проблему тут і зараз.

Терміни повернення і пролонгація

Терміни повернення грошей вказуються одразу ж на етапі оформлення заявки – не варто їх не дотримуватися, оскільки будуть накопичуватися борги. Якщо у вас з якоїсь причини не виходить своєчасно оплатити позику, слід зателефонувати нашим менеджерам і попросити послугу пролонгації, тобто продовження терміну погашення кредиту.