Кредит без фото

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Сьогодні в Україні багато хто звертається по допомогу до фінансових компаній, які видають різні кредити і позики. Це можливість отримати кошти тоді, коли в гаманці порожньо, а в житті трапилося щось непередбачуване, що потребує негайного вирішення.

Кредит без фото видає компанія “Просто Кредит”. Оформити його можна за лічені хвилини, а гроші на карту надійдуть дуже швидко. Витратити ці кошти можна на будь-які свої потреби:

  • на купівлю побутової техніки, яка несподівано зламалася;
  • на лікування. Сьогодні медичні послуги коштують досить дорого, особливо коли щось відбувається несподівано і потрібно швидко шукати вирішення проблеми;
  • на освіту. Інвестиції в освіту – це найрозумніше рішення в сучасному світі. І якщо немає грошей на курси, можна оформити кредит онлайн без фото;
  • у деяких випадках мікропозики допомагають впоратися з великими боргами. Особливо це вигідно, коли процентна ставка нижча – можна заощадити;
  • малий бізнес зазвичай не потребує величезних сум, але все ж потрібно закуповувати товар або матеріали, а це теж потребує певних вкладень. Якщо бізнес тільки починає розкручуватися, без допомоги фінансових компаній не обійтися – можна оформити кредит онлайн без фотографій і швидко його погасити, коли робота почне набирати обертів і приносити дохід.

Як видно, мікропозики – це справжня допомога в тих випадках, коли не потрібен великий кредит. Це свого роду “паличка-виручалочка”, яка допоможе і поліпшити здоров’я, і бізнес просувати, і поліпшити свої умови життя.

Що таке кредит без фотографій?

Фотографія під час оформлення кредиту потрібна для того, щоб звірити фото обличчя клієнта, який і хоче скористатися послугами компанії. Часто потрібне не тільки фото паспорта, а й фотографія клієнта разом із цим паспортом.

Але в компанії “Просто Кредит” все набагато простіше – не потрібно пред’являти скани або фотографії документів. Тут процедура в рази простіша завдяки тому, що сервіс все перевіряє автоматично – справжність підтверджується за спеціальним алгоритмом, що не вимагає багато часу.

Переваги кредитування без фото у Просто Кредит

Мікропозика без фото має низку переваг, окрім того, що це зручно і вигідно в разі, коли вам не потрібен великий кредит на купівлю нерухомості, машини.

Швидке схвалення за 5 хвилин

Звичайний кредит у банку оформляється дуже довго. Необхідно, по-перше, дочекатися робочого часу і вирушити до найближчого відділення. Виходячи з вашої кредитної історії, вам можуть запропонувати певні суми. Вам потрібно буде зібрати перелік документів, а також мати поручителя – все це теж займає багато часу. А потім доведеться чекати схвалення щодо кредитування. При цьому банки ретельніше перевіряють клієнтів і часто відмовляють з певних причин.

Інша справа – це кредит без фото в МФО. Вам потрібно всього лише зареєструватися на сайті, вказати суму, яка вам потрібна і дочекатися перерахування грошей. Перший раз це може зайняти деякий час, але надалі вся процедура не триватиме більше 5 хвилин. Це часом вирішальний момент, коли потрібно дуже швидко отримати гроші для вирішення власних проблем.

Жодних додаткових документів і фотографій

МФО не вимагає таких документів, як:

  • довідка про доходи;
  • фотографії;
  • поручитель.

Буде потрібно лише основний перелік документів, що підтверджують вашу особу.

Умови кредитування

Умови отримання мікропозики без фото дуже прості – тут усе набагато легше, ніж у звичайних банках.

Які документи необхідні?

Вам потрібно лише мати паспорт, ідентифікаційний код, а також банківську картку, на яку кошти і будуть перераховані. Не потрібно нічого сканувати чи фотографувати. Недобросовісні компанії можуть вимагати фото банківської картки, але, отримавши всю необхідну інформацію, вони можуть створити проблеми людині.

Достатньо зареєструватися на сайті, прив’язавши свою банківську картку до акаунту – таким чином ви будете впевнені в тому, що вашими даними, які можна використовувати у власних цілях, ніхто не заволодіє.

Терміни та відсоткові ставки

При першому користуванні ресурсом і терміни, і суми будуть мінімальними. Але якщо ви братимете кредит без фото неодноразово, ви зможете оформляти мікропозики більших розмірів і погашати їх довше.

Кредитна історія при цьому не відіграє великої ролі, на відміну від банків, які буквально в першу чергу її вивчають. Якщо вона у вас не ідеальна, були прострочені кредити, не варто переживати. Вам у будь-якому разі видадуть кошти, але в мінімальних кількостях. Однак це все одно вихід для тих, у кого є фінансові проблеми, які потрібно вирішувати негайно.

Процес отримання кредиту

Отримати кредит онлайн без фото досить просто. Потрібно лише мати гаджет із доступом в інтернет.

Онлайн-заявка: просто і швидко

Вам потрібно зареєструватися на сайті – для цього потрібно створити обліковий запис, заповнити анкету у своєму особистому кабінеті. В анкеті потрібно вказати всі свої дані – важливо стежити за тим, щоб не було помилок. В іншому разі сервіс може відмовити в кредитуванні.

Після цього вам потрібно визначитися із сумою, яка вам потрібна. Якщо ви новий користувач, вам будуть доступні мінімальні позики на короткий термін. Якщо ви його швидко погасите і без зайвих проблем, а також оформлятимете мікропозики ще, тоді суми збільшуватимуться.

Процентну ставку розрахувати дуже просто. На сервісі є калькулятор – вказуєте в ньому суму і терміни погашення, а програма сама вирахує відсоток, який вам потрібно погасити.

Схвалення і видача грошей

Коли ви все оформите, сервіс має перевірити ваші дані. Якщо вся інформація про вас, що підтверджує вашу особистість, правильна, за лічені хвилини кошти будуть перераховані на вашу картку.

Можна зробити висновок, що кредит онлайн без фото – це вигідно, швидко і надійно. Не потрібно ніяких зайвих зусиль, документів, очікувань – все здійснюється онлайн у будь-який час, оскільки сервіс працює цілодобово.