Кредит без прописки

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Чи можна отримати кредит без прописки? Якщо звертатися в традиційні банки і вам потрібен великий кредит, то навряд чи вам його видадуть. Якщо ж ви звертаєтеся за мікропозикою, тоді це можливо.

Наша компанія надає практично всім громадянам України фінансову підтримку в складні життєві моменти. Якщо вам потрібен невеликий кредит без реєстрації, у нас ви його зможете отримати.

Переваги кредиту без прописки в Простокредит

Наша компанія надає найвигідніші умови для кредитування буквально кожного, хто потребує фінансової підтримки. Вам не потрібно збирати додаткові документи, як довідка про доходи або прописка. Все робиться максимально просто і зручно онлайн.

Доступність

Послуга доступна кожному – ви можете отримати кредит онлайн без прописки в будь-який час дня і ночі. Навіть якщо у вас не ідеальна кредитна історія, ви все одно можете розраховувати на фінансову допомогу, хоч і в мінімальних розмірах. Однак якщо ви регулярно користуватиметеся нашим сервісом, суми зростатимуть.

Простота

Немає нічого простішого, ніж оформити позику онлайн без прописки. Вам потрібен тільки гаджет з доступом до інтернету, мінімальний список документів і банківська карта. Важливо, щоб остання була активною і обов’язково має бути оформлена на вас.

Швидке рішення

Взяти кредит онлайн без реєстрації дуже просто – вам потрібно лише почекати, поки сервіс перевірятиме ваші дані. Якщо надалі ви продовжуватимете користуватися послугами нашого сайту, вам і цього не доведеться робити – гроші буквально за лічені хвилини надходитимуть на ваш банківський рахунок.

Кредит без прописки у нас – це вигідно, просто і безпечно. Всі умови у нас прозорі і максимально прості. Не потрібно шукати приховані комісії та штрафи – у нас їх немає. Досить дотримуватися наших простих вимог, і ви завжди можете розраховувати на регулярну фінансову допомогу в будь-який час, коли вам це потрібно.

Умови отримання кредиту без реєстрації

У нас немає спеціальних вимог і умов щодо кредитування. Вам потрібно спочатку добре подумати над тим, яка сума грошей вам потрібна і як швидко ви зможете її повернути. Враховувати потрібно і процентну ставку – її також потрібно буде виплатити.

Необхідні документи

Щоб отримати кредит без прописки, вам потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, а також банківську картку, яку обов’язково потрібно оформити на вас і яка має бути чинною.

Відсоткові ставки

Перед тим, як оформляти кредит онлайн без прописки, слід розраховувати процентну ставку. Зробити це можна прямо на нашому сайті:

  1. Знайдіть калькулятор для розрахунку відсотка за кредитом;
  2. Введіть суму, яку хочете взяти, і терміни, за які ви точно зможете погасити борг;
  3. Сервіс автоматично порахує відсоток.

Сума відсотків залежатиме від безлічі факторів – це важливо враховувати, як і те, що його потрібно буде обов’язково виплатити.

Як подати заявку на кредит без прописки?

Кредит без прописки оформляється дуже просто. Щоб подати заявку, вам потрібен доступ до інтернету і трохи вільного часу.

Онлайн-заявка

Щоб подати онлайн-заявку, потрібно зареєструватися на нашому сайті, заповнити анкету, вказавши всі свої дані і дані своїх документів, а також визначитися із сумою кредиту. Усе це займе зовсім небагато часу і ви зовсім скоро зможете отримати кошти на власні потреби.

Отримання схвалення

Кредит без прописки доступний практично кожному. Щоб отримати схвалення, потрібно:

●     уважно написати свої дані в анкеті. Важливо, щоб не було помилок і друкарських помилок – в іншому разі сервіс відмовить у кредитуванні;

●     мати банківську карту, яка оформлена саме на вас. Не потрібно намагатися вказувати карту, яка вам не належить – це ще один привід відмовити вам у кредитуванні. При цьому карта має бути активною;

●     потрібно мати основні документи, які засвідчують вашу особу.

Якщо у вас не ідеальна кредитна історія, не потрібно переживати. Кредит, хоч і невеликий, вам все одно буде доступний. Якщо ви регулярно користуватиметеся нашими послугами, ви зможете в майбутньому брати більші позики, а також покращуватимете свою кредитну історію. У підсумку ви станете надійним клієнтом не тільки для нашої компанії, а й для інших фінансових організацій, зокрема і для банків.

Отримання грошей

Гроші на ваш рахунок надійдуть дуже швидко після того, як ви надішлете онлайн-заявку. Якщо ви новий клієнт і вперше користуєтеся нашим сервісом, потрібно буде трохи почекати, поки скорингова програма перевірить ваші дані. Надалі вся процедура займатиме лічені хвилини.

Мікропозика без прописки – це можливість швидко отримати гроші на вирішення термінових і невідкладних життєвих ситуацій. Ви можете взяти як зовсім маленьку мікропозику, так і більшу залежно від проблеми, яка у вас виникла.