Кредит без відмови

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Уявіть ситуацію: у близької людини свято, вам хочеться зробити їй подарунок, а грошей не вистачає. Ви знаєте, що необхідна сума з’явиться пізніше, але покупку потрібно зробити вже зараз. Який можна знайти вихід?

Зручним рішенням буде кредит без відмови, який можна отримати онлайн у компанії “Просто Кредит”. Тут не потрібна інформація про те, для яких цілей потрібні гроші, також немає необхідності в довідці про доходи – ви просто отримуєте потрібну суму в той момент, коли вона потрібна.

Чому можуть відмовляти в кредиті?

Отримати кредит онлайн на картку без відмови можуть багато категорій громадян. Крім тих, хто офіційно працевлаштований, це:

 • студенти;
 • особи з інвалідністю, які зберігають повну цивільну дієздатність;
 • пенсіонери (до 65 років).

Водночас існує низка факторів, які можуть стати причиною відмови в кредитуванні. Серед них:

 • відсутність українського громадянства;
 • вік (менше 18 і старше 65 років);
 • неправильно заповнені дані під час реєстрації на сайті компанії або зазначена інформація є неправдивою;
 • борги за попередніми кредитами.

Ще одна причина – проблеми з банківською карткою, на яку планується отримувати кредитні гроші.

Якщо наближається закінчення терміну її дії або є якісь обмеження на здійснення операцій у режимі онлайн, під час оформлення кредиту можуть виникнути труднощі, які потрібно буде усунути.

Як взяти кредит без відмови?

Щоб клієнт зміг отримати кредит без відмови через інтернет у “Просто Кредит”, необхідно подати заявку на його отримання. Для цього відбуваються дії в такому порядку:

 1. На сайті зайти в розділ “Мій кабінет” і зареєструватися, користуючись підказками системи;
 2. Коли з’явиться анкета, заповнити її, вказуючи правдиві дані (після заповнення краще ще раз усе перевірити на наявність помилок, щоб за необхідності виправити їх одразу);
 3. Обов’язково вказати номер банківської картки (банк може бути тільки українським), куди надходитимуть гроші;
 4. Пройти етап верифікації (через BankId);
 5. Скористатися кредитним калькулятором на сайті, щоб вибрати бажану суму і термін дії;
 6. Дочекатися телефонного SMS з кодом і з його допомогою підтвердити згоду з умовами договору.

На цьому офіційна частина закінчується, а зазначена сума надходить на картку через кілька секунд після підтвердження договору.

Переваги МФО перед банками

МФО – це мікрофінансова організація, яка не є банківською установою. Позики тут видають на короткий термін і на невеликі суми, але водночас людина, дотримуючись правил і вимог, може брати кредит на карту без відмови багато разів (по черзі).

У банку вимоги до позичальників суворіші, а МФО вирізняються своїм лояльним ставленням до клієнтів. Серед їхніх переваг:

 • отримати послугу можуть навіть люди, які працюють неофіційно, оскільки довідка про доходи не потрібна;
 • не потрібно шукати поручителя, залишати заставу;
 • оформити заявку й отримати гроші можна онлайн у будь-який час – сервіс працює цілодобово;
 • перевірка особистості мінімальна і займає кілька хвилин.

Крім того, якщо клієнт розуміє, що може не встигнути вчасно погасити кредит, він може пролонгувати термін його дії. 

Які умови потрібно виконати, щоб не отримати відмову за кредитом?

Хоч умови отримання кредитних коштів тут спрощені, клієнт все ж повинен відповідати певним вимогам і мати на руках мінімальний набір необхідних документів.

Якщо за всіма пунктами все гаразд, для первинного отримання позики необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті компанії і заповнити всі анкетні дані. При повторному оформленні заявки вся необхідна інформація буде зчитуватися автоматично (за необхідності її можна редагувати)).

Вимоги до позичальника

Щоб стати позичальником і отримати кредит онлайн без відмови, необхідно:

 • бути повнолітньою особою;
 • мати джерело доходу (будь-яке), щоб виконувати кредитні зобов’язання;
 • вчасно все оплачувати, щоб не створювати боргів і погану кредитну історію.

Клієнт, у якого хороша історія і високий кредитний рейтинг, отримує більше шансів оформити наступну позику на більш вигідних умовах (наприклад, відсоток буде трохи нижчим).

Вимоги до документів

При отриманні кредиту через інтернет документів потрібно мінімум:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Документ, що засвідчує особу, може бути тільки українським. Також обов’язкова наявність діючої картки, відкритої в одному з банків України (якщо вона давно відкрита, краще заздалегідь перевірити, чи не спливає термін її дії).

Оскільки всі дії здійснюються через інтернет, буде використовуватися й електронна пошта, тому вона теж має бути робочою.

Умови онлайн кредитування

Головна умова – бути українським громадянином не молодше 18 і не старше 65 років, здатним погасити кредит вчасно. Також важливе місце розташування – це може бути тільки територія, що перебуває під контролем України.

В іншому схема проста:

 • клієнт залишає на сайті заявку з усіма заповненими особистими даними, зазначенням суми і терміну виплати позики;
 • система обробляє інформацію і видає рішення;
 • якщо воно позитивне, позичальник підписує електронний договір і протягом однієї хвилини (найчастіше йде кілька секунд) отримує гроші.

Далі всю інформацію про свій кредит клієнт може бачити в Особистому кабінеті.

Скільки грошей можна отримати?

Оформивши кредит онлайн на картку без відмови, мінімальна сума, яку може отримати позичальник, становить 500 грн. Максимальна – 4000 грн при першому зверненні, а при повторному сума збільшується до 6700 грн.

Оформити одночасно два кредити в одній компанії неможливо, але можна прискорити отримання нової позики, якщо достроково погасити першу. У той момент, коли клієнт виплачує всю суму, кредит закривається, а значить, з’являється можливість подавати наступну заявку.

Який термін кредитування?

Стандартний кредитний період – 90 днів, але можна вказувати і менший термін, якщо позичальник знає, що зможе виплатити потрібну суму раніше.

Користуючись кредитним калькулятором (він є в особистому кабінеті), можна вибрати Дисконтний період (від 3 до 30 днів), і тоді відсоткова ставка буде нижчою, ніж зазвичай (стандартна становить 2,2%, а дисконтна – від 1,3% до 1,7%).

Коли цей період завершується, є два варіанти дій: виплатити всю суму за кредитом, а якщо такої можливості немає – пролонгувати його термін, сплативши тільки відсотки, які встигли накопичитися за платежем.

На яку карту можна отримати гроші?

У людини, яка бажає отримати онлайн позику, має бути банківська картка одного з банків України. Яка саме фінансова установа це буде (її назва), принципового значення не має, головне, щоб карта була активною та оформленою на ім’я того, хто подає заявку на кредит.

Варто уточнити, що для отримання цієї послуги НЕ підходять такі картки:

 • оформлені в закордонному банку;
 • віртуальні;
 • що належать іншій особі, а не позичальнику.

Про те, чи встановлено на картці будь-які ліміти, що обмежують фінансові операції в інтернеті, можна дізнатися, звернувшись до установи за телефоном її гарячої лінії (її вказано на звороті пластикової картки) або через інтернет-банкінг.

Як погашати кредит?

Якщо клієнт вчасно погашає кредит, до нього більше довіри, створюється хороша кредитна історія і підвищуються шанси отримати більш вигідні умови кредитування при наступному зверненні.

Отримавши кредит без відмови, можна відразу вибрати і спосіб оплати за його рахунком. Варіантів доступно кілька – онлайн і офлайн.

Через інтернет це можна зробити такими способами:

 • увійти в Особистий кабінет, знайти розділ з активним кредитом і оплатити там;
 • через розділ “Оплатити” на сайті, використовуючи свій телефонний номер;
 • користуючись інтернет-банкінгом того банку, де відкрито картку (потрібно вводити реквізити кредитної компанії та номер рахунку для оплати).

Офлайн спосіб – оплачувати в касі банку, вказавши реквізити компанії (це може зробити й інша людина, маючи всю необхідну для оплати інформацію). 

Залежно від обставин, погашати кредит можна будь-яким із доступних способів, головне – робити це вчасно, щоб уникнути виникнення проблем і боргів.

Якщо є необхідність продовжити кредит, зробити це можна вже з четвертого дня користування.