Кредит через BankID

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Кредит онлайн – це дуже вигідно і швидко. Адже з фінансовими проблемами стикається кожен. Особливо грошей людина потребує тоді, коли відбувається щось несподіване, а зайвих коштів немає.

Компанія “Просто Кредит” пропонує різні послуги з кредитування на максимально вигідних умовах. При цьому вимоги тут зовсім не такі, як у банках. Інформація про клієнта перевіряється автоматично, а тому й гроші на картку можна отримати за лічені хвилини.

Що таке BankID і як він працює?

BankID – це сервіс автоматичної верифікації клієнтів через банки, що дає змогу ідентифікувати людину, коли вона оформлює будь-яку онлайн-послугу, зокрема й онлайн-кредит.

Такий спосіб дає змогу дізнатися про клієнта всю необхідну інформацію без особистої його присутності та надання документів. Інформація береться в банку, в якому клієнт і обслуговується. А тому кредит через Банк Айді можна оформити тільки на картку, яка оформлена особисто на клієнта.

Переваги кредитування через BankID

Кредит по Банк ID має масу переваг для тих клієнтів, які потребують термінових грошей. Зробити все можна онлайн – сервіс працює цілодобово, а тому отримати мікропозику можна навіть у нічний час.

Швидкість і зручність отримання

Головна перевага – це швидкість оформлення. Кредит через BankID можна отримати буквально протягом п’яти хвилин. Вам потрібно лише вказати свої дані, дані документів, що засвідчують вашу особу, і дані банківської картки. Все інше зробить сервіс із верифікації – важливо заповнювати анкету без помилок. В іншому разі вам можуть відмовити в кредитуванні.

Спрощення процесу верифікації

Клієнту не потрібно нічого додатково встановлювати – жодних додатків або програм. Достатньо мати доступ до інтернету і зареєструватися на сайті “Просто Кредит” – тут перевірка даних здійснюється автоматично.

Підвищена безпека транзакцій

До того ж це гарантує безпеку ваших особистих даних. Вам потрібні лише основні документи, а все інше сервіс для підтвердження вашої особи візьме з даних у банку, в якому ви і зареєстровані.

Це важливо, щоб даними не заволоділи зловмисники для проведення різних грошових операцій. Скориставшись послугою оформлення кредиту через BankID, ви убезпечите себе і зможете швидко отримати гроші.

Як отримати кредит через Банк Айді?

Щоб отримати кредит через Банк Айді, потрібно виконати прості дії, а також дотримуватися всіх вимог компанії.

Вимоги до позичальника

Є певні вимоги до позичальника:

  1. Клієнт має бути громадянином України;
  2. Необхідно бути повнолітнім;
  3. Необхідно мати прописку;
  4. Важливо надати дані паспорта та ідентифікаційного коду, а тому ці документи мають бути в наявності клієнта;
  5. Клієнт повинен мати стабільний дохід, щоб своєчасно погашати отриманий кредит.

При цьому важливо, щоб усі попередні кредити були закриті. Якщо не дотримуватися цих вимог, компанія може відмовити в кредитуванні. Не варто намагатися обдурити сервіс, вказуючи невірні дані про себе – це неможливо, оскільки верифікація проводиться автоматично і з надійних джерел. Вам просто відмовлять в оформленні мікропозики і ви зіпсуєте собі репутацію, як неблагонадійний клієнт.

Не варто переживати за погану кредитну історію – мікропозику вам все одно видадуть, але тільки мінімальною сумою. Якщо ж ви будете сервісом користуватися регулярно, ваша історія теж поліпшуватиметься. А тому важливо своєчасно погашати борги.

Якщо ви не можете вносити оплату за боргом у зазначені терміни, можна замовити послугу пролонгації, тобто перенести дату повернення кредитних коштів. Це буде можливо з четвертого дня користування сервісом – вам потрібно лише внести суму за відсотком, а терміни продовжуватимуться автоматично. Це зробити дуже просто і легко, і часом це важливо, коли немає можливості повноцінно внести необхідну суму за кредитом.

Необхідні документи

Щоб отримати кредит через банк ID, потрібно надати дані таких документів:

  • паспорта громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • дані банківської картки.

Також потрібен мобільний телефон, щоб через нього здійснювати підтвердження операцій на сайті – сервіс надсилатиме смс-повідомлення із вказівками.

Якщо ви користуєтеся сервісом уперше, вам потрібно заповнити анкету, вказавши всі дані. Але надалі цього робити не доведеться – інформація зберігається. Вам потрібно лише оформляти нові позики, які будуть перераховані на ваш рахунок за лічені секунди.

Умови кредитування

Умови кредитування дуже прості. Ви можете відстежувати всю необхідну інформацію у своєму особистому кабінеті. Там будуть дані про ваші минулі кредити і про ту позику, яка відкрита на даний момент. Також ви зможете відстежувати всі платежі, а тому у вас не буде прострочень або неоплачених мікропозик.

Відсоткова ставка

Кредит через Банк Айді на сайті “Просто Кредит” – це ще й вигідні процентні ставки. Чим швидше ви будете погашати позики, тим менший відсоток вам потрібно буде переплачувати.

Процентну ставку можна розраховувати онлайн на сайті. Вам потрібно вказати суму за кредитом, яка вам потрібна, а також вибрати терміни погашення боргу. Сервіс автоматично вирахує відсоток, який ви тут же побачите на екрані вашого гаджета. Цю суму теж потрібно буде повернути.

Однак якщо ви зможете погасити позику раніше зазначених термінів, вам необхідно буде виплатити відсоток тільки за фактичне використання кредитних коштів. Це дуже вигідні умови – не всі компанії надають можливість повертати борг раніше зазначеного часу.

Терміни кредитування та суми

Нові клієнти не можуть розраховувати на великі суми – компанія повинна переконатися в тому, що ви – надійний позичальник. У перший раз ви можете взяти невелику суму на короткий термін. Якщо ви його погасите вчасно, і надалі у вас не буде проблем, суми збільшуватимуться, як і терміни їх погашення.