Кредит для пенсіонерів

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Гроші можуть знадобитися будь-якій людині, незалежно від її соціального статусу, місця роботи, життєвих ситуацій. Адже часто трапляються якісь непередбачувані обставини, що вимагають певних грошових вкладень.

Де ж узяти гроші? Можна оформити мікрокредит на нашому сайті – це дуже зручно і безпечно. Ба більше, ми видаємо кредити пенсіонерам без відмови, але важливо враховувати певні умови та дотримуватися вимог і правил.

Переваги кредиту для пенсіонерів у Просто Кредит

У нашій компанії отримати кредит можуть усі громадяни України віком від 18 до 65 років. Пенсіонери для нас є надійними і платоспроможними клієнтами, оскільки вони щомісяця отримують соціальні виплати.

До того ж кредит пенсіонерам може бути зовсім невеликим, а тому його легко можна буде погасити з пенсії. Головне – правильно розподіляти свої фінанси, а також розробляти план погашення мікропозики таким чином, щоб ви не накопичували борги. Адже це безпосередньо вплине на вашу кредитну історію.

Наша компанія пропонує максимально вигідні умови – оформити кредит пенсіонерам можна швидко і легко.

Гнучкі умови

Ми пропонуємо гнучкі умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Мікропозику пенсіонерам можна взяти онлайн – достатньо мати доступ до інтернету і правильно вказати всі свої дані. Гроші можуть бути перераховані прямо на пенсійну карту, що дуже зручно.

Не варто переживати, якщо ви не можете в зазначені терміни внести черговий платіж з погашення мікропозики. Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і попросити послугу пролонгації, тобто перенесення дати платежу. У вас буде достатньо часу для того, щоб вирішити проблеми і знайти потрібну суму.

Простий процес подачі заявки

Взяти кредит пенсіонеру онлайн – це сучасна і максимально безпечна послуга. Не потрібно чекати робочого дня або робочого часу, шукати відділення, вистоювати черги – все можна зробити швидко і легко прямо з дому.

Заявка оформляється на нашому сайті і гроші практично відразу ж будуть перераховані на вашу карту.

Швидке схвалення та видача кредиту

Ми цінуємо наших клієнтів, а тому надаємо всі умови, щоб ви отримували гроші якомога швидше. Нові клієнти повинні зареєструватися на сайті, вказати всі свої дані – сервіс деякий час перевірятиме інформацію, а тому перерахування грошей доведеться трохи почекати.

Але якщо нашими послугами користуватися регулярно, після того, як заявку на кредит пенсіонерам буде складено та надіслано, потрібну суму буде перераховано на картку за лічені хвилини. Це важливо, коли потрібно терміново купити ліки або вирушити на прийом до лікаря.

Як оформити кредит: покрокове керівництво для пенсіонерів

Щоб оформити кредит для пенсіонерів, потрібно пройти прості кроки. Головне – це безперервний доступ до інтернету. На нашому сайті можна реєструватися через смартфон, планшет або комп’ютер.

Онлайн-заявка

Щоб залишити онлайн-заявку, вам потрібно:

  1. Зареєструватися на сайті, придумавши логін і пароль;
  2. Заповнити анкету, вказавши особисту інформацію про себе, а також дані документів;
  3. Вибрати потрібну суму і терміни, за які ви її повернете. Щоб зрозуміти, який відсоток за кредитом у вас буде, потрібно на онлайн-калькуляторі його розрахувати. Ви вказуєте суму, яка вам потрібна, і терміни – сервіс самостійно розраховує відсоткову ставку, яку вам також потрібно буде виплатити.

Коли ви все заповните, можна оформляти сам кредит пенсіонерам, надіславши нам заявку.

Необхідні документи

Щоб отримати кредит для пенсіонерів, вам будуть потрібні такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка.

Це основні документи, дані яких вам потрібно вказати в анкеті на сайті. При цьому вам не потрібно переживати про довідку про доходи – вона не буде потрібна. Погана кредитна історія теж не вплине на процес кредитування – суми будуть спочатку невеликі, але якщо ви регулярно братимете позики, розмір кредитів збільшуватиметься.

Отримання та використання кредиту

Після того, як ви отримаєте гроші на свою карту, ви можете їх витратити на власні потреби. Не варто брати мікрокредити на щоденні потреби – кредит пенсіонерам підходить для вирішення термінових проблем.

Процес погашення кредиту

Кредит для пенсіонерів можна погашати різними способами:

  • через термінали;
  • через додатки банків;
  • в особистому кабінеті на сайті, і багато іншого.

Кредит пенсіонерам – це можливість почуватися впевнено, коли є проблеми зі здоров’ям або потрібні кошти для розв’язання термінових і нагальних проблем, як, наприклад, поломка машини або вихід з ладу побутової техніки.

На сайті ви знайдете всю необхідну і корисну інформацію, але також ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і поставити їм будь-які питання. У нас прозорі вимоги і максимально вигідні умови для кожного клієнта, зокрема і для пенсіонерів.