Кредит для студентів

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Кожен студент рано чи пізно замислюється над тим, де б узяти додатковий дохід. Далеко не завжди вдається знайти роботу через брак досвіду, часу, і не завжди виходить покрити всі свої витрати стипендією.

Що ж робити в цьому випадку? Можна оформити кредит студентам у нашій компанії “Просто Кредит”. Ми пропонуємо максимально лояльні та гнучкі умови для всіх громадян країни, які потрапили в складну ситуацію і потребують додаткових грошей.

Чому студентам може знадобитися кредит?

Мікропозики для студентів – це можливість вирішити найрізноманітніші проблеми, як-от:

 • лікування. Може несподівано захворіти зуб або погіршиться здоров’я;
 • купівля необхідного для навчання. Не всім можуть допомагати батьки, а часу на повноцінну роботу або підробіток може не вистачати;
 • купівля одягу. Це невеликі суми, але все-таки потрібно десь узяти кошти. Родичі можуть не мати можливості допомогти. Це вихід, особливо коли з’явиться можливість повернути кошти при отриманні стипендії;
 • на придбання різної техніки. У навчанні часто потрібен мобільний телефон, комп’ютер, які можуть несподівано вийти з ладу або просто застаріти для виконання певних робіт.

Саме для цих цілей і існує кредит студентам у МФО. Адже це чудовий фінансовий інструмент отримати гроші тут і зараз, щоб дуже швидко вирішити проблему, яка виникла. До того ж це величезна підтримка для студентів, які тільки починають свій дорослий шлях.

Умови отримання кредиту

Щоб отримати кредит для студентів, потрібно враховувати такі умови:

 • позичальник має бути повнолітнім;
 • необхідно мати банківську картку. Вона має бути активною;
 • потрібно мати доступ до інтернету і мобільний телефон. Усе оформлюється онлайн, а також на телефон приходитимуть смс-повідомлення для підтвердження тих чи інших операцій.

Також важливо мати певний перелік документів, щоб вказати їхні дані у своєму кабінеті на сайті. Важливо також враховувати такий момент, що банківська картка має бути оформлена саме на позичальника – в іншому разі в кредитуванні буде відмовлено.

Переваги кредиту для студентів у Просто Кредит

Студентський кредит вигідний за всіма параметрами. Він оформляється швидко і легко, не вимагає різних довідок і поручителя. З оформленням впорається навіть той, хто ніколи цього не робив – на нашому сайті все гранично просто і зрозуміло.

Наша компанія пропонує гнучкі умови кредитування, адаптовані під індивідуальні потреби студентів. До того ж такі громадяни можуть саме таким чином почати будувати свою кредитну історію: якщо регулярно брати невеликі позики, вчасно їх повертати, історія поповнюватиметься успішними операціями, а рейтинг людини зростатиме. У підсумку позичальник у майбутньому буде надійним клієнтом для будь-яких фінансових організацій.

Гнучкі умови для студентів

У кожного студента власні потреби, а також і фінансові проблеми виникають найрізноманітніші. Одним потрібна дорога покупка техніки, іншим же потрібно оплатити лікування або купити зимовий одяг.

Ми пропонуємо максимально гнучкі умови – ви можете оформити кредит студентам такого розміру, який повністю покриє всі ваші потреби.

У нас можуть отримати кошти ті, хто для банків поки що не є надійним позичальником. Так, студентам часто відмовляють через відсутність кредитної історії або стабільного доходу.

Швидка видача грошей

Студентський кредит оформляється максимально швидко і не створює труднощів для позичальників. Вам потрібно:

 1. Зареєструватися на сайті. Потрібно придумати ім’я і пароль;
 2. Заповнити анкету у своєму особистому кабінеті. Там ви маєте вказати всі свої особисті дані та дані своїх документів. При цьому потрібно уважно все перевіряти, щоб не було помилок і друкарських помилок. Інформація перевіряється автоматизованою скоринговою програмою без участі людини, а тому тут повністю виключаються помилки;
 3. Ви повинні вибрати позику для студентів, яка вам потрібна. Спочатку сума буде мінімальною, але якщо ви станете нашим постійним клієнтом, вам будуть доступні великі позики на тривалі терміни.

Важливо враховувати ще й те, що за кредитом виплачується також відсоток. Його порахувати можна на нашому сайті на калькуляторі. Ви вказуєте суму кредиту, терміни його погашення, а відсоткова ставка автоматично розраховується і висвічується на екрані. Якщо вас усе влаштовує, можете оформляти заявку і відправляти її.

Зручні умови погашення

Кредит для студентів можна погашати різними способами – ви обираєте найзручніший варіант для вас. На нашому сайті в особистому кабінеті теж можна це робити, але є й інші способи:

 • через термінали;
 • у відділеннях банків;
 • у застосунках банків.

Оскільки студенти – це все-таки не найнадійніші позичальники в плані платоспроможності, процентна ставка за кредитом може бути вищою. Але ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.