Кредит із простроченням

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Будь-якій фінансовій установі вигідно, щоб у неї було багато клієнтів, але водночас важливо, щоб вони були платоспроможними і відповідальними позичальниками, здатними дотримуватися графіка виплат за кредитом.

Багато банків відмовляються давати гроші в борг тим, у кого погана кредитна історія або є актуальний кредит із простроченням. Якщо людина не платить вчасно, це розцінюється як невиконання фінансових зобов’язань, а отже, її не можна вважати надійним позичальником.

Однак є велика кількість фінансових компаній, для яких цей факт не є перешкодою, тому до них можуть звертатися навіть ті, у кого є проблеми з кредитною історією.

Що таке кредит із простроченням?

Якщо ви отримали кредит у банку, то вже знаєте, якого числа кожного місяця повинні будете вносити платіж за ним. Робити це потрібно вчасно, щоб система встигла отримати гроші і зарахувати їх, а інакше буде утворюватися прострочення. Це знизить ваш рейтинг і погіршить кредитну історію.

Обставини в житті можуть бути різними, і часом ситуація складається так, що встигнути вчасно внести оплату фізично не виходить. Це неприємно, але не катастрофічно. Навіть якщо в банку через прострочення за кредитом вам відмовлять у видачі нової позики, є інші фінансові організації, для яких цей факт не є суттєвою причиною для відмови.

Йдеться про компанії, які видають споживчі мікрокредити. У них позику з простроченням можна отримати дистанційно (через інтернет) навіть без документального підтвердження розміру місячного доходу.

Для кого призначений кредит із простроченнями?

Люди, у яких є стабільна офіційна робота, регулярно отримують заробітну плату, але це ще не означає, що їм її на все вистачає. Несподівані фінансові труднощі можуть виникнути у кого завгодно, а швидкий кредит, що надається МФО, допомагає їх вирішити різним категоріям громадян. Серед них можуть бути:

  • студентська молодь, віком від 18 років;
  • люди передпенсійного і пенсійного віку не старше 65 років;
  • безробітні;
  • жінки, які сидять із дітьми в декреті.

Для фінансових компаній, що надають позики на невеликі суми, наявність прострочень за іншими кредитами не є головною причиною для відмови (враховується сукупність факторів). Тому новий позичальник може отримати кредит із простроченням і використовувати гроші на будь-які свої потреби.

Суть кредитування з простроченнями

Головна ідея видачі кредитів навіть тим, у кого є прострочення, полягає в тому, щоб вигоду отримали обидві сторони: у фінансовій організації з’являться нові клієнти, а у позичальників – можливість впоратися з фінансовими труднощами. Вчасно отримавши допомогу в непростій ситуації, позичальник захоче звернутися в компанію ще раз, оскільки знатиме, що там його точно виручать.

Процедура оформлення заявки одна й та сама для всіх клієнтів, незалежно від їхньої кредитної історії. Єдина відмінність у розмірі кредиту – для боржників сума позики менша.

Поліпшити своє становище боржники теж можуть. Для цього потрібно виплатити борг, що утворився раніше, і вчасно (а краще трохи раніше) погасити новий кредит (можна і кілька поспіль). Так рейтинг почне поступово підвищуватися, а кредитна історія покращиться.

Переваги кредиту з простроченнями

Як і будь-яка швидка позика, кредит із простроченнями має низку переваг:

  1. Отримати послугу можна онлайн, а отже, не доведеться нікуди ходити, витрачати час і сили на це;
  2. Цілодобовий доступ – оформити заявку можна на сайті компанії в будь-який час доби. Навіть якщо гроші знадобляться серед ночі, їх можна буде швидко отримати;
  3. Просте оформлення заявки, що передбачає використання підказок і заповнення потрібних полів;
  4. Швидка відповідь. Не доведеться чекати днями/тижнями, щоб отримати відповідь компанії – вона надходить за кілька хвилин (а то й швидше) після подання заявки.

Оформивши кредит на картку з простроченнями, гроші позичальник отримує практично миттєво – через кілька секунд після підписання електронного договору.

Як отримати кредит з відкритими простроченнями?

Для отримання кредиту в компанії “Просто Кредит” будь-якому позичальникові, зокрема й тому, у кого є відкриті прострочення, необхідно подати заявку через сайт. Новим клієнтам потрібно спочатку зареєструватися, щоб отримати доступ до Особистого кабінету.

Наступний крок – заповнення анкети, де потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, номер телефону, банківської картки та електронної пошти, а також суму кредиту і термін повернення.

Коли система дасть позитивну відповідь, на електронну скриньку надійде договір, з яким потрібно ознайомитися і підписати, якщо умови влаштовують. Гроші надійдуть на картку за кілька секунд.

Отримати позику – з простроченням або без – реально в будь-який час, якщо скористатися послугами “Просто Кредит”.