Кредит з поганою кредитною історією

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Думаєте, кредит з поганою кредитною історією отримати неможливо, тому що фінансові установи просто не захочуть мати справу з клієнтом, у якого “заплямована” фінансова репутація?

Насправді не все так погано, оскільки існують компанії, яких це не лякає. Крім того, скориставшись послугами однієї з них, позичальник може поліпшити свою історію, а в ідеалі – позбутися “шлейфу” боржника.

Що таке кредитна історія і як вона формується?

Коли людина бере в будь-якій фінансовій організації кредит, інформація про це зберігається. До неї додаються дані про те, коли вона його погасила, чи було прострочення або все було виплачено вчасно тощо. Кількість кредитів, які людина коли-небудь оформляла на себе, теж враховується.

Сукупність усіх цих даних і є кредитною історією особи. До неї вноситься інформація про всі дії, вчинені людиною щодо кредиторів. На основі зібраної інформації компанією і приймається рішення про те, чи варто клієнту давати гроші в борг.

У багатьох випадках кредит із поганою кредитною історією теж доступний, адже фінансові організації намагаються йти назустріч своїм клієнтам і забезпечувати їм умови для виправлення.

Яка буває кредитна історія?

Залежно від того, наскільки сумлінно людина виконує свої кредитні зобов’язання, формуватиметься і її кредитна історія. А починається цей процес у той момент, коли особа вперше подає заявку на отримання позики в банк або МФО.

Інформація, яку отримує фінансова організація, потрапляє в бюро кредитних історій, де і зберігається потім тривалий час. Коли людина знову взаємодіє з кредиторами, історія поповнюється новими відомостями.

Розрізняють кілька її видів, у кожного з яких свої шляхи формування.

Хороша

Такою вона вважатиметься в тих випадках, коли людина бере кредити і вчасно їх погашає, не залишає боргів, не пропускає термінів. Якщо позичальник погашає кредит раніше терміну, це теж вказує на його благонадійність.

Клієнт, у якого є офіційна і стабільна робота, викликатиме у фінансових компаній більше довіри, оскільки він точно зможе виконувати свої зобов’язання за кредитом.

Погана

Формується погана кредитна історія швидко – достатньо кілька разів прострочити виплату або не погасити позику вчасно. Утім, на неї впливають й інші чинники. Наприклад, заборгованості за ЖКГ, податками, аліментами чи іншими державними виплатами.

Ще один показник – відмови від кредитів. Людина може подати заявку на отримання позики, а потім з якоїсь причини відмовитися від неї. І хоч взаємодії з грошима в такому разі не буде, але інформація про саму подію додасться в історію.

Утім, якщо в банку отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією складно (або неможливо), то зробити це можна, звернувшись, наприклад, у фінансову компанію “Просто Кредит”, яка видає споживчі кредити невеликих розмірів.

Нульова

Якщо людина жодного разу в житті ніде не брала кредитів і навіть не подавала на них заявок, то її історія буде нульовою (порожньою).

Чи вважається вона перевагою для людини? З точки зору банку – ні, оскільки для нього більш вигідний той клієнт, який кредитами користується і вчасно їх виплачує.

Як отримати кредит з поганою КІ в Простокредит?

У ФК “Просто Кредит” можна отримати кредит онлайн на картку з поганою кредитною історією і попутно її виправити. Зробити це можна за рахунок своєчасного погашення кредитів.

Наприклад, можна оформити одну позику на невелику суму і погасити її на кілька днів раніше. Якщо повторити так кілька разів, кредитна історія істотно покращиться. Але для початку необхідно подати заявку, щоб отримати кредит на картку з поганою кредитною історією. 

Виберіть суму і термін кредитування

На сайті компанії є Кредитний калькулятор, де ви вказуєте потрібну суму і обираєте термін її повернення (максимум – 90 днів).

Там же можна побачити відсоткову ставку і повну суму до виплати через зазначену кількість днів.

Заповніть анкету з особистими даними

В анкеті потрібно вказувати:

  • паспортні дані;
  • ідентифікаційний номер;
  • мобільний телефон;
  • адресу електронної пошти;
  • номер банківської картки.

Інформацію краще кілька разів перевірити ще раз, щоб уникнути помилок.

Дочекайтеся рішення і підпишіть договір

Система опрацює дані, BankId проведе верифікацію, після чого ви дізнаєтеся рішення й отримаєте договір, який потрібно буде підписати. Як електронний підпис використовується код з SMS.

Умови кредитування

Оформити кредити онлайн з поганою кредитною історією можуть платоспроможні громадяни України віком від 18 до 65 років.

Довідка про доходи не потрібна, але джерело доходу у позичальника має бути. Воно може бути як офіційним, так і неофіційним.

І пам’ятайте: виправляти помилки ніколи не пізно, і кредитної історії це теж стосується.