Кредит у Києві

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Технічний прогрес надав нам величезну кількість можливостей, які значно полегшують життя. Можна не ходити по магазинах – все можна замовити онлайн. Це ж стосується і банківських послуг – достатньо встановити додаток або зареєструватися на сайті, щоб оформити кредит онлайн у Києві.

Навіть якщо щось трапиться в нічний час, можна розраховувати на те, що мікрокредит буде видано. Адже для цього знадобиться тільки доступ до інтернету, дані деяких документів, банківська картка і зовсім небагато вільного часу.

Як оформити кредит у Києві: покрокове керівництво

Щоб оформити кредит у Києві, потрібно пройти кілька дуже простих кроків. Головне – мати телефон, на який приходитимуть смс-повідомлення для підтвердження ваших дій на сайті та для підтвердження операцій. Також знадобляться основні документи та банківська картка.

Онлайн-заявка

Щоб отримати кредит онлайн у Києві, потрібно залишити заявку – це робиться так:

  • необхідно зареєструватися на сайті. Це можна зробити з будь-якого пристрою, як смартфон або комп’ютер. Важливо, щоб був безперервний доступ до інтернету;
  • потрібно зареєструватися на нашому сайті, вказавши логін і пароль;
  • щоб мати можливість оформити кредит у Києві, потрібно заповнити анкету. У ній вам буде потрібно вказати свої дані, а також дані документів;
  • після того, як анкету буде заповнено, вам слід визначитися із сумою кредиту, яка вам потрібна. Потрібно враховувати свою платоспроможність – ви повинні будете вказати, в які терміни ви повернете борг. А тому продумайте план подальших своїх дій;
  • тепер можна залишати заявку.

Нові клієнти будуть автоматично перевірятися програмою на наявність помилок в особистих даних або недостовірної інформації. Не варто намагатися обдурити сервіс – вам просто відмовлять у кредитуванні.

Необхідні документи

Щоб взяти кредит у Києві, потрібно вказати дані таких документів:

  1. Паспорт та ідентифікаційний код. Це ті документи, які засвідчують вашу особу і вказують на те, що ви платоспроможний громадянин України;
  2. Дані банківської картки. Вона обов’язково має бути оформлена саме на вас.

У вас обов’язково має бути постійний дохід, щоб ви могли виконувати всі умови кредитного договору. Адже якщо трапляється щось непередбачене, а вам ще до зарплати далеко, можна оформити мікрокредит у Києві та погасити його, коли на роботі будуть виплати. І зовсім інша річ, якщо позичальник оформляє кредити і при цьому не має жодних можливостей його погасити в майбутньому.

Отримання грошей

Після того, як ви заповните анкету, перевірите свої дані, можна визначатися із сумою, яка вам потрібна. Зазвичай мікрокредити використовуються для вирішення якихось термінових проблем, а не для щоденних потреб.

На сайті є зручний калькулятор – у нього потрібно ввести суму, яку ви хочете отримати, а також терміни, за які ви повернете борг. Сервіс автоматично вираховує відсоток, який вам також потрібно буде виплатити.

Якщо вас усі умови задовольняють, можна залишати заявку. Новим клієнтам потрібно трохи почекати, поки сервіс перевіряє дані, а постійні гроші на карту отримають за лічені хвилини.

Чому обирають Просто Кредит?

Взяти кредит у Києві в будь-який час дня і ночі – це дуже зручно і дає впевненість у тому, що якщо терміново потрібні гроші, у вас буде можливість їх отримати тут і зараз. Наша компанія надає вигідні та прозорі умови для кожного клієнта.

Миттєве схвалення

Постійні клієнти вже змогли оцінити те, наскільки швидко ми схвалюємо кредит онлайн у Києві. Гроші надходять на рахунок буквально за лічені хвилини, що важливо, коли потрібно швидко вирішити будь-яку проблему.

Гнучкі умови

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта в різних ситуаціях. Якщо ви не можете своєчасно внести оплату за кредитом, ви можете запросити послугу пролонгації.

Зручність і доступність

Сервіс працює цілодобово – ви маєте доступ до свого кабінету в будь-який час дня і ночі. Вам не потрібно шукати відділення і чекати робочого часу, щоб оформити кредит онлайн у Києві. Мікропозику можна оформляти в принципі з будь-якого міста України.

Переваги онлайн-кредитування в Києві

Онлайн-кредитування – це сучасно, безпечно і зручно. Вам знадобиться лише гаджет і документи, а ми швидко перерахуємо гроші на вашу картку.

Прозорість умов

Усі умови максимально прозорі – немає “підводних каменів” і прихованих платежів. Все прописано на нашому сайті, але також ви можете проконсультуватися з менеджерами.

Індивідуальний підхід

Ми цінуємо кожного клієнта, а тому завжди пропонуємо різні варіанти виходу із ситуацій, тішимо бонусами та вигідними умовами.

Підтримка клієнтів

Завжди можна звернутися по допомогу до наших фахівців – вам достатньо на сайті залишити свій номер телефону в спеціальній формі і з вами зв’яжуться наші менеджери.