Кредит в Одесі

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Користувачі нашої компанії мають можливість оформляти й отримувати мікропозики в будь-якій точці України. При цьому вам не потрібно шукати відділення у вашому місті – все робиться онлайн, що дуже зручно.

Кредит онлайн в Одесі – це можливість швидко і безпечно отримати необхідну суму на вирішення будь-якої проблеми, яка може виникнути в житті буквально кожного. Досить мати доступ до інтернету, документи і трохи вільного часу.

Переваги отримання кредиту в Простокредит

Оформити позику в Одесі в нашій компанії вигідно з багатьох причин:

●     вам не доведеться витрачати багато вільного часу на те, щоб збирати різні документи і стояти в чергах;

●     вам не доведеться надавати додаткові документи, що засвідчують вашу особу або платоспроможність – у цьому питанні у нас все набагато простіше;

●     гроші будуть одразу перераховані на вашу банківську карту.

Ви можете ознайомитися з усіма нашими умовами та вимогами – вони максимально прозорі та прості. У нас немає прихованих комісій і штрафів. Ба більше, ви можете заздалегідь погашати кредити без накладення пені за це.

Швидке схвалення

Новим користувачам потрібно трохи почекати, поки сервіс перевірить дані і схвалить позику в Одесі. Якщо ж сервісом користуватися на постійній основі, вам чекати і зовсім не доведеться – після того, як ви надішлете нам заявку на отримання кредиту, сервіс відразу перерахує потрібну суму на ваш рахунок.

Мінімальний пакет документів

Не потрібно збирати додаткові документи, як-от довідка про доходи, прописка та багато іншого. Вам потрібен лише мінімум документів, що засвідчують вашу особу. Це зручно ще й у тому плані, що ви зможете дуже швидко вирішити свої фінансові питання. Якщо у вас хтось захворів або потрібна невелика купівля чого-небудь, ви зможете буквально одразу ж це все вирішити, оскільки кредит онлайн в Одесі буде перераховано на ваш рахунок моментально.

Онлайн-заявка з будь-якої точки України

Залишати заявку на схвалення кредиту можна з будь-якої точки України. Не потрібно нікуди їхати і навіть з дому виходити – достатньо мати гаджет з доступом до інтернету. Кожен житель Одеси може розраховувати на фінансову підтримку від нашої компанії.

Умови кредитування в Одесі

Взяти кредит в Одесі може кожен громадянин віком від 18 до 60 років. Вам потрібні лише основні документи, активна банківська карта. Усе оформляється онлайн, що зручно – ви, перебуваючи вдома, можете отримати позику і витратити її на будь-які ваші потреби.

Терміни кредитування

Для нових користувачів доступні невеликі суми на короткі терміни. Це ж стосується ще й тих, у кого неідеальна кредитна історія. Але якщо ви користуватиметеся нашими послугами постійно, ви зможете розраховувати на більший мікрокредит в Одесі та виплачувати його протягом тривалішого терміну.

Процентні ставки

Кредит онлайн в Одесі – це тіло кредиту і відсотки. Їх вирахувати можна прямо на нашому сайті. Ви вказуєте суму і терміни її погашення, а калькулятор автоматично рахує процентну ставку, яку вам теж потрібно буде виплатити.

Як отримати кредит в Одесі?

Щоб взяти кредит в Одесі, потрібно пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Вам потрібно придумати логін і пароль, знайти анкету у своєму особистому кабінеті та заповнити її. Уважно вносьте дані, щоб не було помилок і друкарських помилок.

Заповнення заявки

У заявці ви вказуєте розмір кредиту і терміни його погашення, а потім надсилаєте її.

Отримання грошей

Зазвичай на схвалення йде зовсім мало часу і гроші відразу надійдуть на ваш рахунок. Кредит онлайн в Одесі може оформити кожен, хто його потребує. При цьому вам не доведеться витрачати на це багато свого часу і ви зможете вирішити всі свої проблеми тут і зараз.