Кредит з автоматичним схваленням

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

У кожного можуть у житті статися події, які потребуватимуть певних фінансових витрат, яких у той момент може не виявитися. Сьогодні для багатьох мікропозики стали надійним і корисним фінансовим інструментом, який допомагає вирішувати різні проблеми.

У нашій компанії “Просто Кредит” ви можете оформити автоматичний кредит відразу собі на банківську карту. Це зручно в тих випадках, коли немає зайвого часу для збору документів, походів у відділення банків, і вигідно, коли гроші потрібні дуже терміново.

Що таке кредит автоматом?

Автоматичний кредит на картку – це послуга, яка надається нашою компанією. Вона полягає в тому, що вам не доведеться щоразу заповнювати дані на сайті і довго чекати схвалення – якщо користуватися сервісом регулярно, гроші надходитимуть на рахунок за лічені хвилини.

Також вам не потрібно щоразу проходити процедуру оцінювання платоспроможності – ваші дані зберігатимуть на сайті, і наступні рази автоматичний кредит займатиме ще менше часу для оформлення.

Цей процес значно спрощує отримання позики для клієнтів, які не будуть зобов’язані щоразу проходити всю процедуру оформлення. У вас буде можливість одразу ж отримати кошти і вирішити свої фінансові проблеми.

Як працює автоматичний кредит?

Автоматичний кредит працює таким чином:

  1. Якщо ви новий клієнт, вам потрібно зареєструватися на сайті;
  2. У своєму особистому кабінеті ви знайдете анкету, яку потрібно заповнити;
  3. Потрібно вказати дані банківської картки. Вона має бути активною і оформлена саме на вас.

Далі сервіс автоматично перевіряє всі ваші дані та платоспроможність. Вам будуть запропоновані різні варіанти кредитування – спочатку це будуть невеликі суми, але з часом кредити ставатимуть більшими.

Переваги автоматичного кредитування

Автоматичний кредит онлайн на картку має масу переваг. І головна з них – це швидке і просте оформлення. Вам потрібен лише гаджет із доступом до інтернету і телефон, на який надходитимуть смс-повідомлення з підтвердженнями різних операцій на сайті.

Швидке схвалення заявки без необхідності відвідування офісу

Наша компанія “Просто Кредит” надає послуги онлайн – вам не потрібно шукати офіс у своєму місті або їхати в сусіднє. Достатньо мати гаджет і трохи вільного часу – і кредит автоматом 24/7 буде одразу перераховано на ваш рахунок.

Це найкраще рішення для тих, хто не може звертатися до банків через те, що просто не має вільного часу. Адже для таких фінансових компаній необхідно зібрати документи, а потім доведеться ще деякий час чекати на схвалення заявки. З нами все набагато простіше і швидше.

Мінімізація людського фактору і помилок

Кредит онлайн автоматично – це мінімум помилок, максимум безпеки. Сервіс працює цілодобово, а тому навіть свою першу мікропозику можна оформити вночі – скорингова програма автоматично перевірить дані.

Це повністю виключає вплив людського фактору, а тому тут не може бути помилок. Ба більше, не варто намагатися обдурити програму – у такому разі вам буде відмовлено в кредитуванні, що може значно вплинути на вашу репутацію.

Цілодобовий доступ до послуги кредитування

Сервіс працює і автоматично, і цілодобово. У нічний час теж може статися багато ситуацій, коли потрібна фінансова підтримка. Ми допоможемо і в цьому випадку – ви можете сміливо оформляти кредит на сайті. І гроші одразу ж надійдуть на ваш рахунок.

Як подати заявку на кредит автоматом?

Зробити це дуже просто. Вам потрібно:

  1. Зареєструватися на нашому сайті;
  2. Заповнити анкету. Вам будуть потрібні такі документи, як паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, банківська карта. Скорингова програма все перевірить і вам одразу ж буде відкрито можливість оформляти кредити;
  3. Потрібно визначитися із сумою, яка вам потрібна. Насамперед необхідно оцінити свою платоспроможність – від цього і відштовхуватися з розміром позики. Ви повинні розуміти всі ризики, щоб у підсумку знову не залишитися без грошей;
  4. Терміни. Визначте для себе, за які терміни ви точно погасите кредит. Перша мікропозика доступна і невеликого розміру, і на короткий термін – її буде легко погасити. Надалі можна брати великі суми.

На сайті є зручний калькулятор, який допоможе розрахувати процентну ставку. Потрібно вказати суму, терміни, а сервіс автоматично порахує відсоток. Його також потрібно буде обов’язково виплатити.

Якщо у вас є питання або проблеми з оформленням, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами для консультації. Також не варто затягувати строки виплат за кредитами – у такому разі нараховуватимуть штрафи. Краще зателефонувати фахівцям, які можуть підключити послугу пролонгації.