Мікрокредит

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Як і з людьми, взаємини з фінансами бувають різними. Іноді все спокійно і стабільно – грошей на все вистачає, а часом виникають “конфлікти” – фінансові труднощі. Справлятися з ними можна по-різному, наприклад, скористатися послугами мікрофінансової організації та взяти мікрокредит. 

В Україні такий вид кредитування з’явився 2011 року і почав швидко набирати обертів. Ще більшої популярності він набув, коли почала зростати кількість власників кредитних банківських карток, а сама послуга стала доступна онлайн.

Що таке мікрокредит?

Мікрокредит, він же мікропозика, являє собою кредит на невелику суму. Зазвичай максимальний його розмір становить одну мінімальну зарплату, а видають на строк від трьох днів до трьох місяців.

Люди беруть такі кредити, щоб швидко закрити свої поточні потреби – купити ліки, замінити шини на авто, придбати дрібну побутову техніку, оплатити комунальні послуги тощо.

Стати позичальником може як фізична особа, так і юридична особа. Сам процес оформлення заявки та отримання мікрокредиту проходить швидко і в комфортних для клієнта умовах, оскільки йому навіть ходити нікуди не потрібно – все доступно онлайн.

Переваги мікрокредиту перед банками

За кредитом людина може піти в банк, якщо їй потрібна велика сума і на тривалий період. Щоб його отримати, необхідно буде надати пакет документів, знайти поручителя і виконати інші вимоги. До того ж чекати рішення доведеться не один день.

Мікрокредитування дає можливість клієнту отримати гроші на банківську картку значно швидше і без паперової або будь-якої іншої тяганини. Оформляти мікрокредит можна, починаючи з 18 років.

Серед переваг такого виду кредитування також є:

  1. Швидкість прийняття рішення. Якщо банк може розглядати заявку кілька днів, а то й тижнів, то рішення про видачу мікропозики ухвалюється за лічені хвилини;
  2. Економія часу. У банк клієнт повинен приходити особисто, щоб усе оформити, а мікрокредит можна отримати онлайн;
  3. Вибір способу оплати. Погашати позику можна різними способами – через сайт, за допомогою інтернет-банкінгу, через термінали самообслуговування, у касі будь-якого банку. Клієнт сам вибирає, що йому зручніше;
  4. Можливість як пролонгувати кредит, так і погасити його раніше обраного терміну.

Якщо клієнт розуміє, що не встигне вчасно виплатити позику, він може продовжити термін її дії, і за це жодних штрафів не буде. Те саме стосується і дострокової виплати: погасити кредит можна і раніше, ніж зазначено в договорі, і додаткові відсотки за це не стягуватимуться.

Як отримати мікрокредит онлайн?

Щоб отримати мікрокредит онлайн, необхідно оформити заявку на сайті компанії. Для цього майбутньому позичальникові потрібен комп’ютер або смартфон, під’єднаний до інтернету, документи під рукою (паспорт, ідентифікаційний код) і робоча картка одного з банків України, на яку і будуть приходити гроші.

Також потрібно вказати активний телефонний номер українського оператора та електронну пошту. Інформація збережеться в базі компанії і під час повторного оформлення позики вводити її знову вже не потрібно (але за необхідності можна коригувати).

Вимоги до позичальників

Оформляти на себе мікрокредити онлайн можуть різні категорії населення, зокрема студенти та пенсіонери. Але є вікові рамки – позичальники не повинні бути молодше 18 і старше 65 років.

Ще одна вимога – громадянство. Отримати мікрокредит в українській мікрофінансовій організації можуть тільки громадяни України, підтвердженням чого буде паспорт.

Хоч довідка про доходи для МФО не потрібна, але джерело доходу у клієнта має бути, щоб він міг виконувати свої зобов’язання за кредитом.

Кроки до отримання мікрокредиту

Отримати мікрокредит на карту можна за кілька хвилин у ФК “Просто Кредит”. Для цього необхідно:

  • зареєструватися на сайті компанії, користуючись підказками;
  • заповнити анкету (вказати необхідні дані);
  • пройти верифікацію BankId (її проводить система);
  • вибрати суму кредиту і вказати термін її повернення (для цього є кредитний калькулятор);
  • дочекатися рішення (найчастіше воно позитивне навіть для тих, у кого погана кредитна історія).

Заключний крок – підтвердження своєї згоди з умовами договору. Замість “живого” підпису для цього використовується код з повідомлення, яке приходить на телефонний номер. Надходить мікрокредит онлайн на карту через кілька секунд після цього.

Чи варто брати мікрокредит у МФО?

Таку позику можна отримати онлайн у будь-який час дня і ночі, тому немає прив’язки до графіка роботи установи. Не потрібні поручителі або застава, а гроші надходять на карту за лічені секунди.

З усього вищесказаного випливає, що в тих випадках, коли гроші потрібні терміново, а сума потрібна не надто велика, мікрокредит допоможе швидко впоратися зі скрутною ситуацією.