Мікрозайм

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

3000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

25

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Fri, 13/08/2032

Сума погашення

4125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

25

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Fri, 13/08/2032

Сума погашення

6875₴

Відсотки

1875₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Позичати гроші “до зарплати” можна у друзів, знайомих або родичів. Але не завжди в них є потрібна сума і можливість її позичити. Фінансові організації – інша справа, адже до них звернутися по допомогу й отримати мікропозику на картку можна завжди.

Якщо таку послугу отримувати дистанційно, то й ходити туди не доведеться. Достатньо мати електронний пристрій або ПК, під’єднані до інтернету, і кілька хвилин часу, щоб заповнити заявку.

Що таке мікропозика?

Мікропозика або, як її ще називають, мікрокредит, являє собою кредит, що надається позичальникові фінансовою установою на короткий термін. Сума такої позики в компанії “Просто Кредит” не перевищує розмірів мінімальної заробітної плати в країні.

Витрачати отримані гроші позичальник може як завгодно – його фінансові операції з цією сумою ніхто контролювати не буде. Одна з переваг у тому, що можна взяти маленьку мікропозику, а потім швидко її повернути (так і відсотків встигне накопичитися мало).   

Чим мікропозики кращі за банківські кредити?

Раніше позика (кредит) зазвичай асоціювалася з банком, адже раніше її можна було отримати саме там. Тепер же часи змінилися – крім великих банківських установ з’явилися мікрофінансові організації, які не є банками, але позики видавати право мають. 

У банк зазвичай ідуть за великими кредитами, а в тих випадках, коли суми в борг потрібні невеликі, вигідніше і зручніше брати мікропозики. Вони не вимагають тривалих виплат (максимальний термін для однієї позики – 90 днів, але погасити її можна і раніше), а брати їх можна багато разів (якщо немає затримок з оплатою або інших причин для зниження кредитного рейтингу клієнта).

Переваги онлайн мікропозик

Серед їхніх переваг (порівнюючи з банківськими кредитами) варто назвати:

 1. Доступність. Отримувати їх можуть різні категорії громадян, зокрема й ті, у кого немає офіційного місця роботи (але якийсь дохід у людини водночас усе ж таки має бути);
 2. Простота. Не потрібно збирати пакет документів, а потім ще заповнювати бланки. Усе робиться швидко: один раз майбутній позичальник реєструється на сайті, надає мінімальну інформацію, яка необхідна для ідентифікації особистості та перевірки його кредитної історії. А далі, щоб отримати мікропозику онлайн інформація використовується автоматично (її можна лише редагувати, якщо виникає потреба);
 3. Економія часу. Оформити заявку можна, не виходячи з дому чи офісу, а зекономлений час – витратити на щось інше;
 4. Свобода вибору. Це стосується визначення терміну, коли мікропозику буде погашено – клієнт може сам визначити, скільки днів або тижнів йому буде потрібно для повної виплати (у межах максимального терміну дії кредиту).

Ще один плюс у тому, що під час оформлення заявки на сайті можна одразу дізнатися розмір переплати, вказавши запитувану суму і термін користування. Так клієнту легше ухвалити рішення, чи варто брати мікропозику зараз.

Хто може отримати онлайн мікропозику?

Оформити й отримати мікропозику на картку можуть люди різного віку та соціального статусу, але тільки в тому разі, якщо вони є українськими громадянами і перебувають на підконтрольній Україні території країни.

Крім того, у них не повинно бути:

 • боргів перед іншими фінансовими установами;
 • неправдивих даних в анкеті, що заповнюється під час реєстрації на сайті компанії “Просто Кредит”;
 • обмежень на банківській картці (щодо фінансових операцій в інтернеті).

Наявність навіть одного з перерахованих пунктів може стати причиною для відмови у видачі грошей. Тому варто уважно ставитися до процесу оформлення заявки, щоб отримувати мікропозики онлайн швидко і просто.

Які вимоги до позичальника?

У випадку з мікропозиками список вимог до позичальника мінімальний, що є ще однією перевагою цього виду кредитування населення. Клієнтом компанії “Просто Кредит” може стати особа:

 • віком 18 – 65 років;
 • з українським паспортом;
 • яка користується мобільним зв’язком українського оператора (номер телефону знадобиться під час заповнення анкети);
 • у якої відкрито рахунок в одному з банків України.

Номер банківської картки вказується під час першого оформлення заявки на мікропозику – на неї надходитимуть гроші. Якщо номер змінюється, його можна відредагувати в особистому кабінеті.

Які документи необхідні?

Оскільки оформляються мікропозики дистанційно (важливо, щоб інтернет працював без перебоїв, особливо, в момент формування заявки і відправки грошей), кудись ходити і носити документи позичальникові не потрібно.

Для заповнення анкетних даних (робиться це один раз, а далі вони зчитуються автоматично) будуть потрібні:

 • український паспорт (він підтвердить особу позичальника);
 • ідентифікаційний код (ІПН).

Крім того, всі клієнти обов’язково проходять верифікацію даних за допомогою BankID. Так кредитор отримує інформацію про клієнта і за кілька хвилин може його ідентифікувати на основі даних, наявних у клієнтській базі банку, картка якого використовується.

Які умови отримання мікропозики?

Отримавши гроші, позичальник зобов’язується повернути їх з відсотками через певний проміжок часу, а значить, у нього повинна бути така фінансова можливість. Тому одна з умов – наявність у людини джерела доходу (офіційного або неофіційного).

Що стосується технічного боку, то тут порядок дій простий:

 • зареєструватися на сайті;
 • заповнити анкету;
 • вказати суму;
 • підписати договір.

Після цього гроші надійдуть на рахунок і стануть доступними для використання.

Яку суму я можу отримати?

Максимальна сума, яку може отримати позичальник, скориставшись послугами “Просто Кредит” становить 6700 грн. Вона доступна для тих, хто вже не вперше оформляє мікропозики на картку в компанії.

Для новачків доступні суми від 500 до 4000 грн.

На який термін можна отримати мікропозику?

Термін дії кредитного договору (стандартного) становить 90 днів. Це максимум, на який видається одна позика. Якщо вдається погасити всю суму раніше – для позичальника це додатковий пункт у його рейтинг, що показує його сумлінність і надійність.

Крім того, якщо клієнт знає, що зуміє погасити позику раніше, він може встановити собі для цього дисконтний період: мінімальний – 3 дні, максимальний – 30 днів. У такому разі кредитна ставка буде нижчою, ніж стандартна: замість 1,5% на день накопичуватиметься 1,7 або менше (залежить від кредитного рейтингу і кількості попередніх позик).

Як погашати мікропозику?

Як оформляти, так і погашати позику можна через інтернет, що займає лічені хвилини. Є кілька варіантів, як це можна зробити:

 • в особистому кабінеті. Там є вся інформація за активним кредитом, зокрема й про оплату. Для проведення операції використовується номер банківської картки;
 • через послугу інтернет-банкінгу тієї банківської установи, де було видано картку;
 • на сайті компанії. Для цього навіть не доведеться авторизуватися, оскільки для оплати використовується номер кредитного договору, ІПН або мобільного телефону (його потрібно ввести в спеціальне поле для пошуку на веб-ресурсі).

Також мікропозику можна погасити офлайн – через касу банку.