Міні кредит

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Часто ми потрапляємо в ситуації, коли хочеться щось купити або потрібно терміново полікувати зуби, одягнути дитину або ж просто купити курси для власної освіти. От тільки коштів для цього немає. І якщо з чимось можна почекати, то певні проблеми не терплять перенесення їх до кращих часів.

Що ж робити в цьому випадку? Якщо сума невелика, можна оформити міні-позику на картку в компанії “Просто Кредит”. Тут вигідні умови, прозорі вимоги, зручний сервіс – вам навіть із дому не доведеться виходити.

Переваги міні-кредитів у Просто Кредит

Банки зазвичай висувають серйозні вимоги до кожного позичальника – потрібно зібрати перелік документів, підтвердити свою платоспроможність, дочекатися схвалення. Але якщо кредитна історія погана, то банк найімовірніше відмовить.

Інша справа – мікрофінансова компанія. Тут набагато більше переваг для тих, кому потрібен міні-кредит.

Швидке рішення про видачу кредиту

Щоб взяти кредит у банку, потрібно витратити дуже багато часу. З компанією “Просто Кредит” цього не станеться. Тут можна отримати кошти буквально за лічені хвилини.

Вам потрібно лише зареєструватися на сайті, пройти верифікацію та отримати необхідну суму на свою банківську карту. Швидко, зручно, надійно – ваші персональні дані будуть захищені. Таким чином можна не переживати про те, що ви не зможете вирішити свої фінансові проблеми тут і зараз.

Прозорі умови

Компанія висуває прозорі умови. Вам потрібно надати основну інформацію про себе, щоб підтвердити свою особистість. При цьому ви зможете самостійно розрахувати процентну ставку – зробити це можна онлайн на калькуляторі на сайті. Потрібно вказати суму, яка вам потрібна, і терміни, за які ви будете зобов’язані повернути борг. Програма сама порахує відсоток і ви побачите його на своєму екрані.

Навіть якщо ви не зможете черговий платіж провести в зазначені терміни, ви можете запросити послугу пролонгації, тобто перенесення часу оплати. Доступна вона з четвертого дня використання кредитних коштів. Вам необхідно лише сплатити відсотки, а потім терміни продовжаться.

Онлайн подання заявки та мінімум документів

Міні-позика оформляється онлайн – ви можете отримати кошти навіть уночі, оскільки сервіс працює цілодобово. Це зручно, коли потрібно вирішити проблему негайно – якщо, наприклад, хтось захворів або зламалася машина.

Щоб оформити мінікредит, вам потрібно:

 • мати основні документи;
 • мати діючу банківську картку, яка оформлена на вас;
 • мобільний телефон – сервіс надсилатиме смс-повідомлення для підтвердження проведення тієї чи іншої фінансової операції;
 • доступ до інтернету.

Трохи вільного часу, і кредит надійде на вашу картку.

Як працює мінікредит?

Міні-кредит онлайн – це послуга, яка доступна кожному жителю України. При цьому важливо, щоб користувач був повнолітнім і мав необхідні документи.

Умови отримання мінікредиту

Сервіс автоматично перевіряє дані клієнта, а тому не потрібно намагатися обдурити програму. В іншому випадку в кредитуванні вам буде відмовлено.

Міні-кредит можна погасити достроково. При цьому відсотки ви заплатите тільки за фактичний час використання кредитних коштів, що дуже вигідно. Якщо вам потрібні гроші на кілька днів або до зарплати, ви не будете переплачувати.

Для банків велику роль відіграє кредитна історія. Звичайно, мікрофінансова компанія теж її вивчить, але навіть якщо вона буде неідеальною, вам все одно оформлять мікрокредит. Головне, щоб клієнт не був злісним неплатником і в нього на цей момент не було великої кількості незакритих кредитів на різних сервісах.

Процес оформлення кредиту

Щоб отримати міні-позику, вам потрібно:

 1. Зареєструватися на сайті, створивши обліковий запис;
 2. У своєму особистому кабінеті заповнити анкету, вказавши дані своїх документів і банківської картки. Сервіс автоматично перевірить інформацію для ідентифікації вашої особистості;
 3. Необхідно вирішити, яка сума вам потрібна. Міні-кредит – це зазвичай зовсім невеликі позики на потреби першої необхідності;
 4. Потрібно вказати терміни, за які ви погасите кредит;
 5. Дочекатися схвалення позики.

Щойно сервіс усе перевірить, гроші одразу ж надійдуть на вашу банківську картку. Це дуже швидко і зручно, на відміну від банків, які часто затягують процес на багато днів або навіть тижнів.

Надалі під час використання сервісу вам не потрібно буде знову заповнювати анкету – дані зберігатимуться в системі. Вам залишиться лише оформити новий кредит, який уже надійде на картку за лічені секунди.

Вимоги до позичальників

Позичальник повинен дотримуватися таких умов:

 • бути громадянином України;
 • вік – від 18 до 65 років;
 • мати прописку;
 • мати постійне місце роботи;
 • мати діючу банківську картку.

Якщо умови буде дотримано, вам схвалять мікропозику на будь-які ваші потреби.