Миттєвий кредит

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Бувають у житті ситуації, коли гроші потрібні моментально, і від їхньої наявності може залежати чиєсь здоров’я або успішне вирішення важливого питання. Якщо у людини потрібної суми немає, вона може звернутися до друзів або знайомих, але є висока ймовірність, що і вони допомогти не зможуть.

У такому разі варто звертатися туди, де видають моментальні позики на карту в режимі онлайн. Таку послугу надають фінансові компанії та МФО, які сьогодні складають серйозну конкуренцію традиційним банківським установам.

Що таке миттєвий кредит?

Моментальною позикою називають один із видів споживчого кредиту, який характеризується тим, що гроші надходять на рахунок позичальника протягом декількох секунд після схвалення заявки.

Це зручний вид кредитування, що дозволяє людині за короткий час впоратися з фінансовими труднощами. Серед відмінностей від стандартної банківської позики розмір кредиту і його термін – МФО видають невеликі суми на 90 днів (максимум).

Що раніше позичальник погасить кредит, то менше йому доведеться переплачувати щоденних відсотків, які нараховуються за користування отриманими в борг грошима. Крім того, це позитивно вплине на кредитну історію клієнта.

Переваги миттєвих кредитів

Миттєві кредити користуються популярністю у різних категорій громадян, оскільки у них безліч переваг, крім швидкості отримання грошей. Серед них:

  1. Доступність. Щоб оформити заявку на отримання позики, не потрібно кудись ходити, а досить мати під рукою комп’ютер або мобільний пристрій, під’єднані до інтернету;
  2. Простота подачі заявки. Достатньо лише заповнити на сайті анкету, правильно вказавши всі необхідні дані;
  3. Позитивна відповідь. Її отримують практично всі позичальники, оскільки особливих вимог до них фінансові компанії не висувають. Винятком може стати ситуація, коли потенційний клієнт є в чорному списку або в зазначених ним даних є помилка чи неправдива інформація;
  4. Прозорість. Немає прихованих комісій і страхових платежів, а всі умови і деталі отримання кредиту можна прочитати на сайті компанії;
  5. Пільги для нових клієнтів. Для тих, хто вперше оформляє миттєвий кредит на картку, є більш вигідні умови, наприклад, знижена процентна ставка. 

Ще один плюс у тому, що на сайті послуга доступна в будь-який час, незалежно від дня тижня і часу доби.

Моментальне схвалення

Щоб гроші надійшли на картку, позичальникові необхідно отримати схвалення фінансової компанії, до якої він звернувся. У банках на це потрібно багато часу – від кількох днів до місяця, залежно від суми позики і тривалості перевірки даних клієнта.

Оскільки мікрофінансові організації дають позики на невеликі суми, їм не потрібно перевіряти позичальників так ретельно і довго. У таких компаніях клієнт отримує схвалення через кілька хвилин після подання заявки.

Мінімальна перевірка потенційних позичальників є і у МФО. Полягає вона у верифікації даних клієнта системою BankID, а часу займає лише кілька хвилин.

Без зайвих формальностей

Важливо, що оформити миттєвий кредит онлайн на картку можна без зайвих формальностей, таких як надання довідки про доходи або пошук поручителів. Не потрібно збирати пакет документів, оскільки для подачі заявки на отримання позики через інтернет потрібні тільки паспортні дані та номер податкового коду (ІПН).

Навіть ходити нікуди не потрібно, оскільки всі необхідні дії доступні онлайн, зокрема й підписання договору (для цього використовують повідомлення, яке приходить на телефон після отримання схвалення).

Миттєве отримання коштів

Щойно документ підписано, система отримує сигнал для переказу коштів на банківську карту позичальника. Зазвичай гроші надходять на рахунок через 1-2 секунди.

Використовувати миттєвий кредит на картку можна для будь-яких цілей – оплату ЖКГ, медикаментів, купівлі речей тощо. Кредитор не контролює і не перевіряє, куди були витрачені кошти.

Кому підійде моментальне кредитування?

Скористатися послугою миттєвої позики може багато хто, оскільки розрахована вона, зокрема, і на такі категорії громадян:

  • студенти (від 18 років);
  • жінки в декреті;
  • пенсіонери (до 65 років);
  • особи без постійного місця роботи.

Зручний моментальний кредит онлайн на картку в тих випадках, коли людині потрібна відносно невелика сума просто зараз, і вона знає, що в короткий термін зможе її повернути з відсотками. Це спосіб швидко вирішити грошову проблему, яка не потребує великих фінансових вливань.

На сайті компанії “Просто Кредит” ви можете оформити кредит у будь-який час і бути впевненими, що отримаєте гроші на карту вже за кілька хвилин. Скориставшись кредитним калькулятором, ви дізнаєтеся, яку суму потрібно буде погасити і якими способами це можна зробити.

У моменти фінансових труднощів не варто впадати у відчай – краще звертатися в “Просто Кредит”.