Швидкі гроші

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Вам швидко гроші потрібні, а позичити ні в кого? Трапилася непередбачена ситуація, а до зарплати ще довго чекати? Не варто впадати у відчай – можна оформити онлайн-кредит і отримати одразу ж гроші на картку.

Зробити це легко на нашому сайті “Просто Кредит”. У нас вигідні умови і прості вимоги. Ви отримаєте гроші швидко – почекати потрібно зовсім недовго, поки гроші будуть зараховані на ваш рахунок.

Як швидко отримати гроші в кредит?

Часто трапляються ситуації, які вимагають негайного вирішення, а саме певної грошової суми. Хтось несподівано захворів із близьких і потрібні ліки, дитині потрібно купити речі, зламалася машина або вийшла з ладу побутова техніка – може трапитися все що завгодно.

Не варто переживати, якщо ви опинилися в складній ситуації і швидко знайти потрібну суму у вас не виходить. Можна легко і швидко оформити мікрозайн онлайн. Зробити це дуже просто, і від вас не буде потрібно великої кількості документів.

Щоб отримати швидкі гроші на власні потреби, достатньо бути повнолітнім громадянином України, а також мати доступ до інтернету і банківську картку, яка обов’язково має бути зареєстрована саме на вас.

Процес подання заявки

Щоб отримати швидко гроші, потрібно подати заявку. Зробити це можна таким чином:

  1. Зайти на сайт компанії та зареєструватися, вказавши логін і пароль;
  2. Необхідно заповнити анкету. У ній ви маєте вказати достовірну про себе інформацію, а саме особисті дані та дані своїх документів;
  3. Вказати суму, яка вам потрібна і терміни, за які ви повернете борг;
  4. Дочекатися схвалення заявки – швидкі гроші на карту надійдуть за лічені хвилини.

Якщо ви новий користувач, вам доведеться пройти всі етапи реєстрації – надалі цього робити не доведеться. Першого разу необхідно деякий час почекати, поки сервіс перевірятиме ваші дані – у майбутньому ж уся процедура займатиме лише кілька хвилин.

Вимоги до позичальників

Щоб отримати швидкі гроші, позичальник має враховувати такі нюанси:

  1. Він має бути громадянином України;
  2. Позичальник має бути повнолітнім – швидкі гроші на картку видаються тільки людям віком від 18 до 65 років;
  3. Мати мобільний телефон, на який будуть приходити смс-повідомлення для підтвердження різних дій і операцій;
  4. Мати електронну пошту;
  5. Мати паспорт та ідентифікаційний код.

Також позичальник повинен мати стабільний дохід, щоб бути платоспроможним і виконувати зобов’язання за кредитним договором.

Чому обирають нас?

Гроші швидко в “Просто Кредит” – це вигідно і зручно. Багато громадян України стали нашими постійними клієнтами з різних причин.

Миттєве схвалення

Коли гроші потрібні дуже швидко і потрібно відразу ж приступати до вирішення проблеми, немає часу для зволікання. Не завжди вдається позичити потрібну суму у близьких людей – часто трапляється так, що мало хто може допомогти, оскільки у всіх є певні складнощі та проблеми.

Але наша компанія пропонує максимально швидке схвалення заявки на отримання грошей. Тільки в перший раз вам потрібно заповнити анкету, вивчити інформацію на сайті, розібратися з тим, як все працює. Також потрібно буде почекати, поки сервіс перевірить дані.

Але в майбутньому заявки розглядатимуться дуже швидко – вам достатньо буде залишити заявки – і швидкі гроші онлайн надійдуть вам на картку за лічені хвилини. Це зручно, коли немає часу для очікування. 

Прозорі умови

У нас максимально прозорі умови. Ви можете вирахувати відсоток за кредитом на нашому сайті. У нас є зручний калькулятор – потрібно ввести необхідну суму, строки погашення боргу, і сервіс тут же вирахує відсоток, який вам також потрібно буде виплатити.

З усіма умовами можна ознайомитися на сайті – це дуже прості вимоги, які може виконати і пенсіонер, і студент, і жінка в декреті. Головне – грамотно розподіляти свої фінанси таким чином, щоб мати можливість своєчасно погашати кредити. Виплачувати платежі можна різними способами – на сайті, через термінали, каси банків, через додатки тощо.

Уся інформація подана простою і зрозумілою мовою, що важливо для кожного нашого клієнта. Якщо у вас виникнуть запитання, ви завжди можете їх поставити нашим фахівцям – достатньо залишити свій номер мобільного телефону у формі на сайті і дочекатися дзвінка менеджера.

Безпека та конфіденційність

Ми дбаємо про те, щоб інформація про кожного нашого клієнта була надійно захищена. Ви можете не переживати про те, що ваші дані або дані вашого банківського рахунку потраплять до рук третіх осіб.

Ми суворо дотримуємося законів України про захист особистої інформації позичальників. Усі дані, що передаються позичальником у компанію, надійно шифруються – це допомагає запобігти несанкціонованому доступу до особистої інформації.