Швидкий кредит

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Перед святами, а особливо в передноворічний період, багато людей обирають і купують подарунки, адже хочеться радувати коханих і рідних людей, дарувати їм і собі приємні емоції. І зовсім не хочеться, щоб цю радість затьмарювало щось, як, наприклад, брак грошей. На щастя, є швидкий кредит на картку, з яким покупки не доведеться відкладати на потім.

Утім, придбання подарунків або чогось іншого – не єдине завдання, з яким кредит допомагає швидко впоратися. Отримані в борг гроші можна витратити на будь-які потреби – кредитор не контролює цей процес.

Що таке швидкий кредит?

Будь-який кредит – це гроші в борг, які позичальник бере у когось, наприклад, у фінансовій організації, що видає їх на певний термін під відсоток. А швидкий кредит – той, який можна отримати протягом одного робочого дня.

На практиці позикові кошти часто надходять на картку через кілька хвилин після оформлення заявки. Можливість оформити термінову позику через інтернет (навіть нікуди ходити не потрібно) є однією з переваг такого виду кредитування.

Водночас потрібно враховувати, що цей кредит належить до категорії споживчих, тому суми видаються відносно невеликі – такі, що не перевищують розмір мінімальної зарплати.

Видачею позик на різні суми займаються банки і фінансові компанії (МФО, ФК). В установах з першої категорії можна отримати кредит на тривалий період і на велику суму, а швидкі кредити на менші суми видають у фінансових організаціях, таких як “Просто Кредит”.

Кому підійде швидке кредитування?

Категорій громадян, яким підходить швидка позика, багато, оскільки невелика сума “до получки” може знадобитися кому завгодно. До числа потенційних позичальників належать:

 • студенти;
 • пенсіонери, віком до 65 років;
 • жінки в декреті;
 • особи, які працюють неофіційно.

Стати позичальником може і людина, у якої є офіційне місце роботи, але на всі статті витрат її зарплати не вистачає.

Хоч під час оформлення заявки на швидкий кредит компанія не вимагає надання довідки про доходи, як це роблять банки, але будь-яке джерело доходу в клієнта має бути, щоб він був у змозі погасити позику.

Як отримати швидкий кредит?

Оскільки оформляється заявка онлайн, важливо, щоб стабільно працював інтернет. А щоб отримати гроші в борг у компанії “Просто Кредит”, необхідно зробити низку дій, які не займуть багато часу:

 • зайти на сайт компанії;
 • зареєструватися, щоб отримати доступ до Особистого кабінету (якщо це перше звернення) або відразу увійти в нього (якщо звернення повторне);
 • заповнити анкету;
 • пройти верифікацію (вона проводиться системою автоматично);
 • у разі позитивної відповіді – ознайомитися з умовами договору та підписати його, використовуючи як електронний підпис текст із повідомлення, отриманого на телефон.

Оформляючи швидкий кредит на картку, важливо уважно перевіряти всі дані, внесені в анкету, щоб уникнути помилок і неточностей.

Вимоги до позичальника

Отримати кредит може людина, яка відповідає таким вимогам:

 • є громадянином України;
 • може надати ідентифікаційний номер і паспортні дані;
 • перебуває у віковій категорії 18-65 років;
 • є відкрита банківська картка одного з українських банків;
 • є телефонний номер українського оператора та електронна пошта.

Уся інформація, яку надає позичальник, має бути достовірною, інакше у видачі кредиту йому можуть відмовити.

Необхідні документи

На відміну від банків, МФО і ФК не вимагають великої кількості документів від клієнта, який вирішив оформити швидкий кредит онлайн. Основні дані потрібні лише з таких офіційних джерел:

 • паспорта (українського);
 • ідентифікаційного коду.

Також потрібно вказувати номери банківської картки та мобільного телефону. Інша необхідна фінансовій компанії інформація, наприклад, про наявність заборгованостей за іншими позиками, перевіряється в процесі верифікації через BankID.

Як погашати швидкий кредит?

Вчасно погашаючи кредит, ви створюєте собі позитивну кредитну історію і показуєте відповідальне ставлення до фінансових зобов’язань. Варто також зазначити, що в “Просто Кредит” ви можете погасити всю суму навіть раніше зазначеного терміну, не переплачуючи при цьому щоденні відсотки за кредитом.

Є кілька способів оплати:

 1. Без авторизації в розділі “Оплата” (на сайті), вказавши номер телефону або договору;
 2. В Особистому кабінеті, знайшовши розділ з активним кредитом та інформацією про нього;
 3. У касі будь-якого банку, вказавши реквізити кредитора;
 4. Через термінали самообслуговування.

Отримати швидкий кредит на картку можна в будь-який час доби, незалежно від дня тижня – сайт компанії “Просто Кредит” працює цілодобово і без вихідних.