Кредит зі 100% схваленням

Можливість отримати фінансову допомогу у будь-якому місці у будь-який час

Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Кредит онлайн ≫ Гроші на картку за 10 хвилин ≫ Взяти позику через інтернет ≫ Prostocredit.com.ua
Новий клієнт
Постійний клієнт

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду до 30 днів:

Сума:

5000

500 ₴ 5000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

6125₴

Відсотки

1125₴

Орієнтовний розрахунок пільгового періоду кредиту строком до 90 днів:

Сума:

8000

500 ₴ 8000 ₴
Термін:

15

днів
3 дн. 30 дн.

Повернути до:

Wed, 03/03/2038

Сума погашення

9800₴

Відсотки

1800₴

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про споживчий кредит, його істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу – інформація про фін.послугу

Періодично кожна людина стикається з фінансовими труднощами. Через непередбачувані ситуації можна залишитися без грошей, а до зарплати ще далеко. Або, можливо, потрібно вирішити якусь проблему тут і зараз.

Можна звернутися в банк, але там дуже суворі умови і часто клієнти отримують відмови. До того ж потрібно витратити багато часу на те, що все оформити, а потім ще й дочекатися перерахування грошей.

Інша справа – мікропозика в компанії “Просто Кредит”. Не варто переживати про те, що вам можуть відмовити в кредитуванні з будь-якої причини. Тут можна отримати кредит зі 100% схваленням.

Переваги кредиту зі 100% схваленням

Щоб зовсім не залишитися без грошей, особливо коли є певні обов’язки або потрібно вирішити якусь термінову проблему, варто оформити позику зі 100% схваленням. Це вигідно і просто – потрібно лише довіритися компанії з багаторічним досвідом та ідеальною репутацією.

Гнучкість та індивідуальний підхід

Компанія “Просто Кредит” до кожного клієнта шукає індивідуальний підхід. Ви можете оформити мікропозику різного розміру на власні потреби. При цьому вам знадобиться лише доступ до інтернету, а також банківська картка.

Не варто переживати, якщо у вас неідеальна кредитна історія – компанія запропонує такі варіанти кредитування, щоб і вам допомогти, і самій не ризикувати. У будь-якому разі ви зможете вирішити свої фінансові проблеми.

Справедливі умови для кожного клієнта

Можна ознайомитися з умовами кредитування – ви переконаєтеся в тому, що компанія максимально лояльно ставиться до кожного свого клієнта і пропонує найкращі варіанти. Щоб оформити кредит зі 100% схваленням, достатньо мати основні документи. Таке кредитування має низку переваг:

 • вам не потрібна довідка про доходи. Отримати кошти зможе навіть той, у кого немає офіційного місця роботи. Мами в декретній відпустці, студенти, пенсіонери – усі можуть розраховувати на фінансову допомогу;
 • не потрібен поручитель. Усе оформляється онлайн і не потрібно шукати людину, яка була б вашим поручителем;
 • кредитна історія не відіграє великої ролі. Якщо вона у вас ідеальна, для компанії ви автоматично стаєте надійним користувачем, а тому і можливостей для вас буде більше. Якщо ж у вас були прострочені кредити, переживати не потрібно – вам схвалять і цю позику, але на меншу суму і на менший термін.

Мікропозики – це ще й можливість поліпшити свою кредитну історію. Якщо у вас у минулому були проблеми з кредитуванням і тепер банки вам відмовляють, ви можете скористатися послугами мікрофінансової організації. Вам потрібно сервісом користуватися регулярно, щоб наповнювати історію успішно закритими позиками. У підсумку вона поліпшуватиметься, і незабаром і в МФО вам будуть доступні різні, вигідніші умови, і для банків ви станете надійнішим клієнтом.

Процес отримання кредиту з гарантією схвалення

Як оформити кредит зі 100% схваленням? Дуже просто – потрібно дотримуватися простих рекомендацій.

Необхідні умови для 100% схвалення

Щоб отримати 100% схвалення кредиту, потрібно дотримуватися таких умов:

 • нужно быть гражданином Украины;
 • потрібно бути повнолітнім;
 • необхідно мати банківську картку, яка має бути оформлена саме на вас;
 • необхідно мати документи, що засвідчують особу.

Ні поручитель, ні довідка про доходи не потрібні. Також не потрібно робити додаткових фотографій, тим більше фотографувати дані банківської картки.

Кроки для успішної заявки

Щоб оформити кредит, потрібно:

 • мати гаджет із доступом до інтернету. Це може бути смартфон, планшет або ноутбук;
 • необхідно зареєструватися на сервісі, створивши обліковий запис;
 • в особистому кабінеті необхідно заповнити анкету. У ній важливо правильно вказувати свої дані – якщо будуть помилки, вам не схвалять видачу кредиту;
 • необхідно визначитися з тим, який розмір кредиту вам потрібен. Сервіс відразу покаже, яка максимальна сума вам доступна – нові користувачі можуть розраховувати на мінімальні позики. Але якщо сервісом користуватися часто, надалі ви можете отримувати більше грошей;
 • слід вказати, за який термін вам потрібно буде повернути борг. Перший кредит – це і сума мінімальна, і час на погашення боргу буде коротким. Але зазвичай такі позики легко повернути протягом кількох тижнів.

Щоб розрахувати процентну ставку, не потрібно нічого рахувати. На сайті є зручний калькулятор – вам потрібно вказати розмір позики, терміни погашення боргу, і програма сама вирахує відсоток. Його також потрібно буде погасити разом із кредитом.

Якщо є фінансові проблеми, і при цьому ви не можете звернутися в банк, МФО вам прийде на допомогу. Тут можна отримати мікропозику зі 100% схваленням на вашу карту. Все оформляється онлайн за лічені хвилини. При цьому сервіс працює цілодобово – це зручно, коли потрібно вирішити проблему тут і зараз.